Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi okozza ezt (többi lent)?

Mi okozza ezt (többi lent)?

Figyelt kérdés
A gépembe most lett beletéve egy 1 éves ATI Radeon 5670 es videókártya, a gépet most pakoltam össze 3 hónapja, zsír új. Azelőtt integrált kártyát használtam, és nem voltak problémák. Amióta meg van ez a kártya (legalábbis ez a tapasztalatom), azóta problémák lépnek fel. Kihúzom hátul a LAN kábelt, ehhez el kell mozdítanom a gépet, és ezután nem lehet sehova kattintani, aztán már az egeret sem lehet mozdítani, és a hang ami szól a zene vagy akármi ami megy, az beakad, mintha egy örök ciklusba futna a program... aztán kékhalál és restart... Ez van minden egyes alkalommal. A videókártya fix-en rögzítve van. Néha az illesztőprogram sem válaszol, és egyszer-egyszer, véletlenszerűen elmegy a kép és kiírja hogy sikeresen helyreállt. Nem tudom eldönteni hogy hardveres hiba-e, vagy szoftveres.
2011. dec. 26. 21:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
esetleg rakd újra a rendszert, és frissítsd a videókártya driverét.
2011. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
próbáld meg a drivert frissíteni, vagy ha a legújabb akkor pedig egy régebbit feltelepíteni, amit az ati oldaláról tölthetsz le. ha ez nem segít nézd meg hogy a kártya hűtéserendben van-e, nem poros nagyon hasonlók. egyébként az asztali gépeket nem arra találták ki hogy ide oda löködd, vagy pakold.bár ki kéne bírnia, de ha lehet menet közben ne nagyon mozgasd.
2011. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
kb 2 hete raktam újra a 7 et, és az illesztő a legfrisebb azt is a windowsal raktam fel.
2011. dec. 26. 22:05
 4/19 anonim válasza:

[link]

itt válaszd ki a megfelelő opciókat és innen töltsd le a drivert, ezt installáld, ez a biztos

2011. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Itt egy fénykép. A rendszerkonfigot is beleraktam hátha az segít valamiben :(

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2011. dec. 26. 22:10
 6/19 A kérdező kommentje:

Itt a rendes:

[link]

2011. dec. 26. 22:11
 7/19 A kérdező kommentje:
Ez nem jött össze.... Rakta fel a hivatalos honalpról letöltött illesztőt, és megint kékhalált kaptam, kb ez volt 1 perce... Valami komolyabb megoldás kéne, mert ez így nem az igazi...
2011. dec. 26. 22:25
 8/19 A kérdező kommentje:
Újra kellett raknom az eredetit amit a kártyával együtt adtak. Ezzel jó... Mostmár végképp nem értem
2011. dec. 26. 22:35
 9/19 anonim ***** válasza:
Hogy megbizonyosodhassunk, le kellene írni a kékhalálban található hibaüzenetet. Mellesleg lehet hogy a Win7 eleve szar. Másikat kellene feltenni és nem az Ultimate-ot.
2011. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
az lehetne esetleg hogy a hiba hardveres? Ez egy sp1-es windows7. A windows7-hez elérhető sp2, vagy annál nagyobb szervízcsomag, mert lehet hogy az kijavítaná ezt a kritikus hibát. Ha egyáltalán az-e a hiba.
2011. dec. 26. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!