Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi okozza azt, hogy Windows...

Mi okozza azt, hogy Windows betöltése után újrabootol az egész, és ezt csinálja örökké?

Figyelt kérdés

Van egy 9 éves gép, amit tegnap előtt formáztam le és tettem rá Windows XP SP3-at. Telepítgettem a programokat, minden jól ment (kivéve az nvidia driver, a 2006-os forceware miatt 4-bites színeket jelenített meg a Geforce MX 440 kártya, így töröltem és újra eredeti lett a kép), aztán lekapcsoltam szabályosan. Erre meg ahányszor elindítom a gépet, bootol, betölti a windowst, majd újra bootol. Bootol megint, betölti a windows-t, erre újrabootol. Csökkentett üzemmódban is ugyanezt csinálja. Néztem BIOS-ban a proci hőmérsékletet, megfelelő, 41 fok volt, hűtés működik.


Hanem ez mi miatt van?


2011. aug. 19. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk bemész a BIOS-ba/bebootolsz a CD-ről, akkor is újraindul?

Ha igen, akkor a tápegység szokott ilyet okozni.

2011. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem telepítsd újra és ne tedd fel azt a drivert... :(
2011. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!