Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szaggat az új videókárty...

Miért szaggat az új videókártyámmal?

Figyelt kérdés
Vettem egy gigabyte HD 6870 oc videókártyát és úgy veszem észre, hogy szaggat. max és min grafikán is ugyan ez van! Teszteltem: assasins creed brotherhood,minecraft,the saboteur. A fraps szerint maxon mindegyik kb 40-50 fps-el megy. A régi videókártyámmal nem szaggatott minimumon. Elég gyenge LCD monitorom van.
2011. dec. 24. 18:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Driver is lehet rossz. A monitor, meg a vidikártya is fel van ismerve?
2011. dec. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. dec. 24. 19:24
 13/16 A kérdező kommentje:
igen! fel van!
2011. dec. 24. 19:25
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet akár túlmelegedés is.
2011. dec. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem hinném, hogy túlmelegszik! 3 ventillátora van és most üzemeltem be először és látttam, hogy működik. Driver is fent van, és szerintem friss, mivel 20.-án rendeltem!
2011. dec. 25. 13:19
 16/16 anonim ***** válasza:
ha a legújabb driver van és a hűtése is üzemel bár igaz hogy gigabyte hűtője nem világbajnok de azért annyira nem rossz akkor már csak a monitor maradt esetleg próbáld meg hogy újra rakod az egész gépet és amd oldaláról letöltöd a legújabb cataclystot és ha ez után is marad így akkor marad a monitor
2011. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!