Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer Aspyre OneHappy Netbook,...

Acer Aspyre OneHappy Netbook, Win7,1GB RAM, akad néha az OFFICE . Mitől?

Figyelt kérdés

Gépelés közben néha megakad a gép és áll egy 2 mp-ig majd újra jó minden. ha ez alatt az idő alatt gépelsz vagy kurzort mozgatod nem reagál, de ha "magáhot tér" akkor "bepótol" mindent. mitől van ez a jelenség?


WIN7 Ultimate van rajta, mint az asztali gépemen. Arra tudok gondolni hogy kevés neki az a 1GB ddr3 ram ami benne van.

Minden felesleges programot kilőttem, értek az ilyesmihez.


Ötletek?

Valóban kevés az az 1gb ram? és ezért "akadhat" néha?


2011. dec. 12. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
a rammal lesz a gond. rakj bele minimum mág 1gb-ot és egyből használható lesz a gép
2011. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az automatikus mentés alatt csinálja kb. 10 percenként, vagy ahogy be van állítva.
2011. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az lehet hogy mentés közben csinálja hmm.. mindjárt meg is nézem.Kösznöm
2011. dec. 12. 14:49
 4/5 DaPe válasza:

Nekem MSI CX600X típusú laposom van. Ezen is Win7 Ultimate op.rendszer megy. 4 GB ram van benne, de ebből a Win7 csak 3-at lát :D

Na, ami a lényeg: Nálam jelenleg 1,12 GB memória van kihasználva (Firefox és MSN fut rajta) és ez mellett rendesen fut az Office is. Így hát én is arra gyanakszom, hogy a gépedbe kevés a memória a Win7-hez.

2011. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek
2011. dec. 13. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!