Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Radium.hu-ról vélemény?

Radium.hu-ról vélemény?

Figyelt kérdés

Lenovo s205-ös gépet szeretnék és itt találtam meg a legolcsóbban, már-már gyanúsan olcsó.

Igaz vegyük hozzá, hogy az olcsóbb ár op.rendszer nélküli ami megválaszolhatja a kérdést, hogy miért olcsóbb. ugyanakkor sehol máshol nem találtam op.rendszer nélkül és a kisebb winchesterrel.

egy-két helyen írták, hogy külföldi billentyűzet amit átcímkéztek és hogy külföldi számlás?


2011. dec. 24. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdemes ránézni erre ilyenkor:

[link]


Amúgy Windows SOKAT dob az árán a gépeknek!

(+20-40.000 Ft kb!)

2011. dec. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

megnéztem az árgépet és az összes hasonló oldalt is!

ami máshol kb. 110 ezer windows 7-el a a radiumon akciósan 90 ezer csak nem 500-as hanem 250-es vinyó és ugye nincs oprendser.

2011. dec. 24. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor még Win 7 nélkül és kisebb vinyóval drága is ennyiért. :)
2011. dec. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

viszont 2 helyett 4 gb memmóriva van a radium.hu-sba. nekem az jobban megfelelne.

az lehetséges, hogy írják a weboldalon, hogy csak és kizárólag magyar billentyűzetű gépek vannak náluk és közben a külföldit átcimkézik? ahhoz laikus vagyok hogy ezt megállapítsam, de a garancia szempontjából nyilván nem mindegy, hogy külföldi vagy magyar-e a gép. vagy tévedek?

2011. dec. 24. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!