Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a radium...

Mi a véleményetek a radium cégről?

Figyelt kérdés

Mo-n egyértelműen messzemenően ők a legolcsóbbak, itt szeretnék laptopot vásárolni, a 200ezer ft körüli árkategóriában messze az ő ajánlatuk a legjobb. Viszont nagyon sok rosszat hallottam a cégről, példának okáért hogy külföldről rendelik meg a termékeket, és ezért tudják és adják olcsóbban a többi boltnál mivel így is megéri nekik. Ezáltal a garancia intézés is macerásabb, hosszabb idő. És ha ez tényleg így van ennyi erővel én is tudok külföldről rendelni olcsóbban, de én MO-n szeretnék laptopot venni



Na tehát várom a véleményeket, ki mit hallott a cégről. Mennyire megbízhatóak, stb

www.radium.hu


2011. jún. 7. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt találtam :) [link]
2011. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
én vásároltam már náluk, pár napot várnom kellett a gépre, mert rendelniük kellett (ennek annyira nem örültem, mert már nagyon meg sezrettem volna kapni, de ha választhatok, hogy ez, vagy többet fizetek, de másnap megkapom,akkor inkább várok). Összességében teljesen elégedett voltam. Valóban nagyon olcsók, a garanciát illetően meg szerintem az okozza a galibát, hogy nemzetközi garanciapapíros a boltjuk, és a magyar nép nem ehhez van szokva, én se tudtam, mi az, de ők is mondták,meg utána is jártam, hogy az csak annyit tesz, hogy nincs országhoz kötve a szervízelés, hanem a gyártóhoz bármilyen országban beviheted a géped.
2011. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem, ha nemzetközi gari van rá, akkor teljesen mindegy, honnan jön a gép. Ha te veszed meg külföldről és nem kapsz magyar garanciát, akkor rosszabbul jársz, mintha esetlegesen külföldi gépet vennél magyartól. Nekem a Húgom vett Németben DELL-t (sose vegyetek!) és pont így jártunk, hónapokat futkoztunk, mire megcsinálták.

Úgyhogy én azt ajánlom, ha ott néztél ki gépet, hívd fel őket, vagy menj el, hogy milyen a garanciapapír és ha nemzetközi, akkor nyugodtan megveheted, legalább ha nyaralsz és elmossa a tenger a gépedet, nem kell hazajönnöd megcsináltatni :)

2011. jún. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én már rendeltem tőlük egy alapgépet még szeptember környékén, és minden téren elégedett voltam velük,meg jó akció is volt. Úgyhogy, amikor komolyabb és jóval drágább gépbe invesztált a férjem (Asus G73), akkor is maradtunk náluk (pedig nem is emlékeztünk, hogy emiatt van kedvezményünk is, csak ott volt jó áron - úgyhogy ez kellemes meglepetés volt). Ez még csak másfél hónapja van nálunk, de (lekopogom,) minden rendben vele. Szóval részünkről pozitív, szerintem nincs ok aggódni.
2011. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nálam minden ok volt. nincspanasz. és olcsók. rákkenroll :)
2011. jún. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
amúgy én karácsony előtt vettem tőlük gépet, aminek a képernyője teljesen beoffolt a Jézuska tiszteletére. Írtam nekik egy ímélt, hogy nekem nagyon nagyon sürgős lenne,hogy megcsinálják és meglepően jó fejek voltak, mert 26-án válaszoltak, hogy akár holnap be is vihetem, vagy menjek egyenesen a gyártóhoz, mert a garancia ott érvényesíthető.
2011. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én már többbször rendeltem tőlük kisebb-nagyobb dolgokat. Volt hogy csak kiegészítőket, de volt, hogy számítógépet is. Nekem mindig minden teljesen simán zajlott. a gépet egyszer kellett már szervizelni, elküldtem a gyártónak és megcsinálták. én abszolút ajánlom őket, mert rendesek és jók az áraik.
2011. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem sajnos nem ilyen jó a tapasztalatom velük. rendeltem egy hp dv6-ost, ami a feltüntetett magyar billentyűzet helyett némettel érkezett. Miután közöltem, hogy ezt nem veszem át, ők azt mondták, hogy az előre utalt összeget ott kell levásárolnom. Választottam egy másik készüléket, ami szintén matricázott billentyűzettem érkezett. Vártam több mint egy hetet mire megérkezett és kb pont annyit is bírt ki. Elromlott, a hivatalos szervízben azt mondták, hogy nem magyar forrásból érkezett, így csak külföldön szervizelhető. Úgy érzem, hogy átvertek...
2012. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!