Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd 8150nek van olyan teljesít...

Amd 8150nek van olyan teljesítménye mint egy i5-2500k-nak?

Figyelt kérdés
szóval röviden ismerősnek 2500k procija van 8gb ram 6850-es vga én is ilyet kértem karácsonyra csak rokont megkértem hogy ő szerezze be a dolgokat (Németországba lakik és ott kicsit jobb a helyzet meg elvileg valamivel olcsóbbak és pont jön haza karácsonyra) majdnem azt vette amit kértem kivéve hogy intel helyett bulldozert vett mert valaki ott az javasolta-.- szóval igaz hogy 8magos de ha jól tudom nincs akkora teljesítménye mint egy 8magos procinak illene. i5-höz képest jobb játékra?
2011. dec. 23. 11:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha nem ilyen benchmark szarságokat néznél, hanem valódi teszteket, akkor nem beszélnél ekkora hülyeséget:

[link]

Az FX8150 inkább a 2500K szintjén van, van amiben veri, van amiben lemarad, de a 2600K-tól általánosságban elég messze van.

2012. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

+1 Sylarnak. Ezeket a szintetikus szarokat meg hagyd a fenébe, valós környezetbe fog eldőlni.

Amúgy meg így hogy kijött a Win7 optimalizáció van ahol tényleg fogja az i7 2600K-t.

2012. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!