Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most ez a procim van elég...

Most ez a procim van elég lesz a teljesítménye 3-4 évre?

Figyelt kérdés
core i7 2600k 5,1GHz
2011. dec. 10. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Attól függ mire.

Am valószínűleg ha a fejlesztők rohamosan nem térnek rá az APU témára akkor igen.

2011. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
talán elég! de ha APU lesz akkor nem!
2011. dec. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Reménykedjek?
2011. dec. 10. 16:07
 4/13 Panda Péter ***** válasza:

a pasziánsz nem fog szaggatni, és a játékok is futni fognak, de egy heterogén programozható chip sokkal gyorsabb tud lenni, HA megfelelően megírt program fut rajta. ezért írták itt előttem sokan a programozókat, hogy ők lesznek a döntők. ha sikerül kellően gyorsan (1-2 év) átállni az APU-k erejének kiaknázására, akkor a klasszikus CPU-knak esélyük sincs.


igazából mindkét nagy gyártó tudja, hogy a cél az integráció. ez nagyon erősen látszik az AMD-n évek óta, de persze az intelnél is (elég csak a bebukott larrabee projektet említeni). a jövőben mindkét gyártó APU-kkal fogja lefedni a piacot, még high-end szinten is. jelenleg nyers CPU teljesítményben az intel van (jóval) előbb, IGP teljesítményben meg az AMD (szintén jóval). szóval ha elkezdenek jönni az APU-programok, akkor már csak azon múlik, hogy ki nyer, hogy ki tudja a jobb csomagot összerakni.

2011. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"szóval ha elkezdenek jönni az APU-programok, akkor már csak azon múlik, hogy ki nyer, hogy ki tudja a jobb csomagot összerakni."

És ezért lesz valószínűleg az AMD a nyerő az átlag felhasználók körében.

2011. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Panda Péter ***** válasza:
egy átlagfelhasználónak már MA is sokkal nyerőbb az AMD, csak az intelnek sokkal jobb a PR, ja, a megítélése, meg több a fanboy.
2011. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerinte miért ajánlgatom itt az AMD-t? :)

Am igen a fan boyok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

Tökéletes példája nekik.

2011. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Így bele gondolva nem jó példa hiszen egy oldalú volt a vita

és én is írtam egy kicsi baromságot. Na mindegy tudom(régi közös "barátunk" is az volt) hogy tudod milyenek is ezek.

2011. dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szóval akkor ha vettem volna egy phenom x6 ugyanott vok 2 év mulva mind ezzel 80 ezres cpu-val?
2011. dec. 10. 22:13
 10/13 A kérdező kommentje:
ezért a olcsóbb is elég lett volna?
2011. dec. 10. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!