Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd 8150nek van olyan teljesít...

Amd 8150nek van olyan teljesítménye mint egy i5-2500k-nak?

Figyelt kérdés
szóval röviden ismerősnek 2500k procija van 8gb ram 6850-es vga én is ilyet kértem karácsonyra csak rokont megkértem hogy ő szerezze be a dolgokat (Németországba lakik és ott kicsit jobb a helyzet meg elvileg valamivel olcsóbbak és pont jön haza karácsonyra) majdnem azt vette amit kértem kivéve hogy intel helyett bulldozert vett mert valaki ott az javasolta-.- szóval igaz hogy 8magos de ha jól tudom nincs akkora teljesítménye mint egy 8magos procinak illene. i5-höz képest jobb játékra?
2011. dec. 23. 11:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
teszem hozzá ennek is nagyon örülök talán kicsit jobban is mint intelnek csak nem tudom hogy mennyire jártam rosszabbul mint egy i5el.
2011. dec. 23. 12:00
 2/12 pWn3r®™ ***** válasza:

Ez alapján döntsd el te, hogy megérte vagy sem:

[link]

Valahol az i5 jobb, valahol pedig az FX.

2011. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Alkalmazás függő, van ahol veri az i5-öt, van ahol alul marad, de átlagban elég közel vannak.

A Bull ellen szól hogy többet fogyaszt.

Viszont mellette szól hogy újabb, jövőbiztosabb architektúra, a későbbiekben még ha jobban optimalizálnak rá javulhat a teljesítménye, és jobban lehagyhatja az i5-öt, mert az már nem fog gyorsulni.

2011. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mire kell? Ha renderelnél vagy tömörítenél főként vele királyul jártál. Ha játékra kellett akkor még az i5 2500K is felesleg. Na szóval mire is kéne a gép?
2011. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát szoktam hülyeségből videókat csinálni de ezt ne úgy értsd hogy bd50 meg full hd stb hanem csak haverokkal valami játékba elkezdünk hülyéskedni azt felvenni azt valamilyen szinten editelni... de általában inkább játszani
2011. dec. 23. 13:40
 6/12 A kérdező kommentje:
csak azért aggódok inkább mert sokan szidják a bulldozereket mondjuk nekem eddig tetszik semmi bajom nincs vele :D
2011. dec. 23. 13:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Inkább csak az ára meg a fogyasztása miatt szidják, teljesítményben ugyan nem hozza azt amit vártunk, de nem is olyan rossz azért, és később még jobb esz az.

De ha neked tetszik, és elég, akkor meg mit foglalkozol vele hogy ki szidja?

2011. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha a Microfostosok végre kiadják a patch-et a Bullokhoz, még erősebb lesz.
2011. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát igen. ha minden jól megy egyes területeken +20%-t hozhat majd.
2011. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az amd 8150 az intel i7 2600k-val van majdnem 1 szinten!

Forrás: [link]

2012. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!