Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a bibi a monitorommal?

Mi a bibi a monitorommal?

Figyelt kérdés
Benq "fogalmam sincs" fajta, és nem ismeri fel a driverjét, ennél fogva kreál magának egy saját felbontást és enyhén széthúzza a dolgokat. Próbáltam boltban vett programmal, meg netről letöltött verziókkal is. Valaki? :/
2011. dec. 12. 07:29
1 2
 11/13 bembinó ***** válasza:
A Videókarinak nincs köze hozzá, ha új videókarit veszel a monitor nem tud jobb felbontást... a monitornak is van drivere ha nincs fent sima plug and playnek ismeri fel , ajánlom ,hogy tegyél fel egy monitor drivert úgymond vagy ha nem találsz rendszer ujra telepit.
2011. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Adtak hozzá drivert, és azzal nem működik. Az az érdekes, hogy mikor működik olyan felbontásban van a kép, amilyet nem lehet kiválasztani amúgy, ha nem ismeri fel :/ Ezért nem jó a valamelyik válasz ami azt írta nézzem meg a játékét és azt állítsam be :/ hidd el próbáltam ezeket... Amúgy szerintem is valami kompatibilitási bibi lesz, de mi nem kompatibilis?
2011. dec. 15. 17:13
 13/13 bembinó ***** válasza:

Én azt tom javasolni ,hogy rendszer újra telepít de ezt már írtam.


ui.: Nekem az LG-vel nem volt ilyen gond.

2011. dec. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!