Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történt a monitorommal és...

Mi történt a monitorommal és hogy lehet megjavítani?

Figyelt kérdés

A monitoromon egyszercsak elkezdett nyúlni a kép lefelé és felfelé..ezt csinálta párszor,majd odáig fajult a dolog,hogy mostmár a kép kb 10szeresére nyúlik és szó szerint felcsíkozódik és a csíkok között fekete csíkok jönnek létre

[link]

kb így néz ki(ezt én csináltam,mivel printscreennel normális képet ad,ebből gondolom,hogy a monitorral van a baj)

minden csatlakozó a helyén van,így már csak odabent lehet a hiba...mozgásra érzékeny,ha hozzáérek az asztalhoz,egyből nyúlik a kép...próbáltam finoman kézrátéttel gyógyítani,kétszer 5 percig bejött,utána már az sem használt...mit tudok vele csinálni azon kívül,hogy szerelőt hívok? és ha mégis elkerülhetetlen,akkor kb mennyibe fog kerülni a javítás?


2011. aug. 9. 01:12
 1/2 anonim ***** válasza:

így nehéz megmodani mi a baja.

videokártya drivere fenn van?

monitor drivere fenn van?

esetleg egy másik videokártyád nincs?


ha hozzáérsz az asztalhoz, meglököd a monitort vagy a gépet?

2011. aug. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ha hozzáérek az asztalhoz,megmozdul a monitor..szóval magának a monitornak van baja,semmi driver meg kártyaprobléma...
2011. aug. 9. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!