Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a bibi a monitorommal?

Mi a bibi a monitorommal?

Figyelt kérdés
Benq "fogalmam sincs" fajta, és nem ismeri fel a driverjét, ennél fogva kreál magának egy saját felbontást és enyhén széthúzza a dolgokat. Próbáltam boltban vett programmal, meg netről letöltött verziókkal is. Valaki? :/
2011. dec. 12. 07:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
benq g2010w d-sub
2011. dec. 12. 07:30
 2/13 A kérdező kommentje:

Van amikor jó (Pl. most) ezért megmutatom, hogy kellene kinéznie:

[link]

2011. dec. 12. 07:34
 3/13 A kérdező kommentje:

Újra indítottam és ez a rossz:

[link]

2011. dec. 12. 07:38
 4/13 anonim ***** válasza:
Videokártya rendben van?
2011. dec. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sérült lehet a kábel, és ha nem érintkezik éppen, akkor nem megy át az EDID infó.
2011. dec. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
A vga-val vagy a driverrel lehet valami. Tedd újra.
2011. dec. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Monitornak nincsen driver-e. Videókártyának ami kezeli annak inkább. Az szórakozik, töröld le , telepítsd újra a vga driverét!
2011. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ!

Én nem értek hozzá, adtak hozzá egy CD-t és azt kell feltelepíteni, a monitor működéséért, akkor az mi? Amúgy ha lecserélem a videokártyát (nagyon esedékes) akkor lehet, hogy ez a probléma is megszűnik?) Nem hiszem, hogy érintkezés hibás, mert első perctől kezdve ilyen, csak most már eléggé zavar :(

(széthúzza a képeim és lány vagyok :D)

Ami érdekesség, hogy 1-2 játékot ha kikapcsolok utána rendesen működik... Pl.: WOW vagy Worms... De nem mindig.

2011. dec. 13. 09:58
 9/13 anonim válasza:
Azt mondod hogy játékoknál jó. Akkor csináld meg azt hogy megnézed milyen felbontásra van állítva a játék és ugyan azt a felbontást állítsd be a windowsban!
2011. dec. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Megnéztem a képeket én is találkoztam egyszer egy ilyen hibával igaz laptopon a driver frissítés itt nem segített nekem. A probléma okára nem jöttem rá csak azt tudom hogy néha nem ismerte fel a gép a monitort. Nekem a windows ujra rakása segített. Esetleg a probléma oka lehetet hogy a képernyő drivere nem volt kompatibilis valami más driverrel a gépen.
2011. dec. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!