Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi a TÉNYLEGES maximális...

Mennyi a TÉNYLEGES maximális letöltési sebesség N-es routerrel és N-es Wifivel rendelkező laptoppal?

Figyelt kérdés
Nekem UPC 10 megás netem van és DI-524-es D-Link routerem ami G szabványú, de a laptopom az N szabványt is támogatja. Így jelenleg maximum 1,1 MB/s-el tudok torrentről letölteni. Ha pl. 25 megásra váltanék és N-es routerem lenne, akkor TÉNYLEGESEN mennyivel tölthetnék WiFi-n a jelenlegi 1,1 MB/s helyett?
2011. dec. 9. 12:22
 1/4 Jenci ***** válasza:
Kb 1,7-1,8 Mb/s.
2011. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jenci ***** válasza:
Bocsi,hülyeséget írtam.Kb 2,5 Mb/s.
2011. dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bit = b, Byte = B

10 Megabit nem egyenlő 10 MegaBájttal.


UPC 10Mb = Utorrent 1280kB (1.25MB), ezért te most is majdnem teljes sebességgel tudsz tölteni, nincs korlátozás a szabvány miatt.


[link]


G szabvány maximum 54Mbps, az N-nek 600.


25Mb = 3.125MB, ezért ennyivel töltenél maximum a 25 megás csomagnál.

2011. dec. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jellemző sebességet érdemes nézni nem a szabvány maximumát...ez G-s wifi esetében 20-25Mbit körül, míg N-es esetében 75Mbit körül van.
2011. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!