Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom saját lemezről...

Miért nem tudom saját lemezről feltelepiteni?

Figyelt kérdés
Ujra telepitettem a windows 7 és nem tudom saját lemezről feltelepiteni a Modern Warfare 2.Állandóan kaidja a Steamot és onnan akarja, hogy telepitsem.Mi lehet a gond?
2011. dec. 4. 12:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Amikor azt mondta, hogy lement az autójáig, gondoltam felnőtt pasas, nem egy tini srác. Akkor most 63 éves?
2011. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nehogy félreértsen, csak meglepődtem, mert mifelénk a felnőttek ritkán szórakoznak játékokkal. :)
2011. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Mellesleg engem is nagyon bosszant ha valami nem megy, ami mégbosszantóbb, hogy a probléma újratelepítés után is megmarad.
2011. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Hát az igazság most élem 2 dik gyermekkorom.Sokat internetezek és szeretek játszani is.Tényleg 63 vagyok. aktivam pinpongozok és sokat dolgozok a kertben.Panelba ilyenkor sajnos mást nem lehet csinálni.
2011. dec. 6. 16:13
 25/27 anonim ***** válasza:
Ez jó dolog, szerintem sose a kort kell nézni, mindenki annyi, amennyinek érzi magát.
2011. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Igy van, még egyszer köszönöm a segitséget.Kellemes Ünnepeket KIvánok ! Tisztelettel: Nagy Béla Pécs
2011. dec. 6. 17:03
 27/27 anonim ***** válasza:
Viszont! Simon Richárd Ukrajna :D
2011. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!