Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom saját lemezről...

Miért nem tudom saját lemezről feltelepiteni?

Figyelt kérdés
Ujra telepitettem a windows 7 és nem tudom saját lemezről feltelepiteni a Modern Warfare 2.Állandóan kaidja a Steamot és onnan akarja, hogy telepitsem.Mi lehet a gond?
2011. dec. 4. 12:26
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ja és a lényeg , hogy eredeti .
2011. dec. 4. 12:35
 2/27 anonim ***** válasza:
A Win7 eredeti? A játék nem? Szerintem rakd fel a Steam-et, és úgy talán engedi. Az Autorun-ból indítod a telepítést, vagy megnyitod a DVD-t, és elindítod a Setup-ot?
2011. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Minden eredeti,ha telepiteni akarom ki jön a Steam oldal és onnan akarja tölteni. Nem értem már felraktam párszor és nem volt ilyen gondom.
2011. dec. 4. 19:55
 4/27 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem tudok mit javasolni. Eléggé komplikált hiba lehet az oka. Javaslom, hogy egy haverod gépére telepítsd fel, és Pendrive-on rakd át magadnak. A szükséges programokat, amiket a játék felrak, azt gondolom megleled a CD-n és azt már engedi felrakni. Igy olyan lesz, mintha a saját gépedre raktad volna.
2011. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Köszi erre gondoltam én is.
2011. dec. 4. 20:16
 6/27 A kérdező kommentje:
Sajnos másik gépen sem jó, ugyan ugy a honlapról akarja letölteni.
2011. dec. 5. 10:38
 7/27 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint valamit a játék-CD felrak a gépekre, ami a letöltést kéri. Másik gépen is Win7 van? Olyanra gondoltam, amin XP van. Telepítésnél nem kér valamilyen progit a Steam-letöltésen kívül?
2011. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Felraktam a gépemre az XP és ott is ugyan azt csinálja.Inditáskor küld egy jelszót azt kell beírni.Van a képen 1 lakat az kinyilik és tovább léptet.De nem cd ről indul hanem kijön a Steam bazi nagy honlapja és ott kezdi el tölteni. Most már megy vagy másfél órája kiváncsi leszek mi sül ki ebből.
2011. dec. 5. 12:21
 9/27 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyesmit. Nekem most egy db netes gondom van (volt régen egy néhány): Az AVG 2012 van fent, és frissítéskor csak 12 MB-ot tölt le, pedig múltkor, újratelepítés előtt 120-at. Hiába rakom újra a gépet, semmi. Ez még nem nagy gond, csakhát mikor 120-at töltött le, a Blur telepítőjében Troyan-t talált, de most nem jelzi. A technológiával mindig voltak gondok, vannak is, nemis kevesek, és még lesznek is.
2011. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ú Ú! Mégvalamit elfelejtettem, egy fontos dolgot!!! Szóval CD-ről rosz, tehát az Autorun fájljait kihagyva fel kellene másolni a gépre a telepítőfájlokat egy olyan mappába, aminek a neve megegyezik a telepítő-CD nevével. Csak azokat a fájlokat kellene belemásolni, amelyek kizárólagosan a játék telepítőfájljai. Feltételezem valahogy így van, mikor megnyitod a CD-t pl. Total Commanderrel: autorun.exe, autorun.inf, setup.exe, setup.bin, stb, és te csak a setup-osokat szedd ki. Megnyitod a setup.exe-t és elvileg felrakja. Ha felsikerült telepíteni, gondolom a hozzá járó programok nélkül (amik a CD-n maradtak), nem fog beindulni a játék. Ilyenkor külön kell telepíteni ezeket a progikat. Ha játék mappájában van olyan mappa hogy pl. Software, vagy Progs, stb., akkor benne lesznek a szükséges progik, így a CD-hez se kell nyúlni. Remélem megoldódik a problémád. Mellesleg egy gondra gyanakszok: UPDATE. Vagyis alapból nem engedi telepíteni, mert hiányoznak a CD-ről a legújabb frissítések. Ha az előző módszer kudarcot vallott, akkor próbáld meg hogy kihúzod az internetkábelt, a Bios-ban és a Windows-ban is átállítod a dátumot pl.: ha a játék 2010-ben készült, nem jó ötlet 2009-re állítani, szóval kb arra az időpontra állítod a dátumot, amikor még engedte felrakni. Ez is egy ilyen huncut trükk, és hát sokszor beválik. Sok helyen alkalmazzák a Rendszer-dátum átállítását. Némelyik 30 napos Trial proginál úgy csinálják, hogy mikor felrakták a progit, és lejárt az idő, de még kellett volna 1-2 nap, akkor letelepítik, majd visszahúzzák a Bios és Windows óráját, aztán ismét felrakják a progit és lám, mükszik, persze ritkán, merthogy nem mindegyik progi ilyen hülye. Sok progi a Windows telepítéstől számítódó időből számítja ki a sajátját, így nem lehet átverni. :)
2011. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!