Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom saját lemezről...

Miért nem tudom saját lemezről feltelepiteni?

Figyelt kérdés
Ujra telepitettem a windows 7 és nem tudom saját lemezről feltelepiteni a Modern Warfare 2.Állandóan kaidja a Steamot és onnan akarja, hogy telepitsem.Mi lehet a gond?
2011. dec. 4. 12:26
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget de sajnos nem müködik a dolog. Mindent megpróbáltam amit javasoltatok.
2011. dec. 5. 21:53
 12/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom, már nincs ötletem. Ha valami eszembe jut, leírom.
2011. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm előre is.
2011. dec. 6. 08:03
 14/27 anonim ***** válasza:
Akkor itt 2 lehetőség van: megkarcolódhatott a lemez, és a telepítő nem jelzi, csak eleve inkább netről akarja leszedni. Második, hogy tényleg Update kell, és nem sikerült kijátszani a telepítő időérzékét. És a Steam-mel mi a helyzet? Azt írtad, hogy éppen töltöd, mert meg akarod nézni, mi lesz a vége.
2011. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Lementem az autómhoz és szépen kikapcsolt a gépem.Vagy valami alvóba ment ujra kellett inditanom és elment minden letöltés.
2011. dec. 6. 12:14
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom valahogy feltörni ? Sokszor hallottam hogy hamis játékokat csinálnak.Ebből az eredetiből nem tudok hamisat csinálni talán azt feltudnám tölteni lemezről.
2011. dec. 6. 12:16
 17/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ehhez nem értek annyira, viszont majd olvasgatok a neten.
2011. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Torrenten nem fog megszakadni: [link]
2011. dec. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Elvileg ez már fel van telepítve, persze nem tudom, csak a mértéből következtetek: [link]
2011. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon rendes vagy, hogy ennyit segitesz.Most megint meg az internetről ha nem sikerül megprobálom amit kültél. Köszi.Megéltem 63 évet de igy még nem szivatott meg senki mint ez a játék.
2011. dec. 6. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!