Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop. Asus vagy Toshiba?...

Laptop. Asus vagy Toshiba? (linkkel)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Az a baj, hogy az Asus-t a fenti weboldalon már nem forgalmazzák, én azonban netről szeretném rendelni. Tudna valaki esetleg egy linket, ahonnan lehetne ? Egyébként ha van más ajánlat is, szívesen fogadom -hasonló árkategóriában. Igazság szerint nekem a piros szín miatt tetszik jobban az Asus, de a Toshibán pedig már rajta van a Win 7. Ennél fogva nem tudok dönteni. Na jó, köszi a válaszokat előre is. :) 17/L


2011. dec. 3. 13:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Az sem rossz, bár inkább csak a CPU erős benne, a VGA gyengébb, a memória kevesebb és a HDD is kisebb mint az általam ajánlott Acer-ben.

2011. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

13,3 inches fika kis kijelzővel nem leszel boldog Kérdező.


15,6-ost érdemes venni, hidd el ;-)

2011. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

AZ Acer-re írtam hogy nem rossz, az a Dell nem jó, kérdező.

Elég elavultak a hardverei, és ez az Inspiron széria nem is valami jó. Az Acer amit először linkeltél még jobb volt.

2011. dec. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!