Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videó renderelésre és játékra...

Videó renderelésre és játékra milyen konfig lenne a legideálisabb?

Figyelt kérdés

Elég sokszor szerkesztek videót és csöppet idegesítő hogy egy 20 perces videóra kell várnom 1,5 órát és még nem HD-ba

konvertáltam.

játék alatt értem az ilyeneket:L4D2, NFS Shift 1-2,CoD MW1-MW2, Counter Strike 1.6


2011. nov. 30. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Menyit szánnál már mert lehet összerakni gépet 300-400 ezerből is. :D Csak nembiztos megfizeted:D
2011. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát maximum 60.000,- FT de ebből már azthiszem x4-es amd athlon proci is kijön és még marad pénzem másra is.
2011. nov. 30. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az a 60.000 kevéske mert megnézed a winchester árakat kb az kiteszi a felét, ami a szerkesztést illeti én intel i3 at ajánlanék 4gb rammal de szerintem még gyűjts egy kicsit de összedobok neked egyet.
2011. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Enyibe tudtam összerakni pár évig kitartana ha nemvagy maxgrafika megszállott akkor teljesen jó szerkesztéshez jó de winchester kevés lesz az idő multán

2011. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát kösz kedves Utolsó de ez nekem kicsit drága és ráérnék alkatrészenként összerakni.

És mindenképp AMD-t szeretnék venni :)

2011. nov. 30. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!