Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megéri ez a csomag?

Szerintetek megéri ez a csomag?

Figyelt kérdés

[link]


ezt a gépet tartalmazza: [link]


komplett gép kell monitor egér bill hdd odd minden


2011. nov. 23. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:

:))


Nem

2011. nov. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem. Nagyon rossz konfig, feleslegesen erős CPU egy gyenge VGA-val, ráadásul 3GB-os GTX550Ti... parasztvakítás extra!. Ha játékra kell akkor iszonyat ez az összeállítás.


Azt meg már nem is mondom hogy mekkora pancser dolog az AMD Radeon-os Rubi-val reklámozni egy konfigot, amiben Nvidia VGA van :Đ

2011. nov. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy összerakott Phenom X4 955 + HD6870 kombóval is ugyanennyiből jönnél ki kb, és sokkal arányosabb lenne.

Ramból elég 4 GB is.

Chieftec tápok jók, bár nem írja mekkora van benne, abból is egy CTG-500-at illik belerakni.

Seagate barracuda is jó lemez, csak most baromi drága.


Monitornál is....én vagy ráfizeték +10k-t egy U2311H-ra, vagy vennék valami olcsóbbat, vagy ennyiért nagyobbat.


Összességében a mai rohadtmagas árak mellett egy összerakott gép sem jön ki sokkal olcsóbban, de sztem ennyiből arányosabb konfigot is össze lehet dobni.

2011. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Összeírtam én is egyet ennyiből, játékra sokkal jobban jársz ha ezt veszed:


Alaplap:

[link]

CPU:

[link]

CPU hűtő:

[link]

RAM:

[link]

VGA:

[link]

HDD:

[link]

Ház:

[link]

Táp:

[link]

DVD:

[link]


Monitor:

[link]


Egér + Billentyűzet:

[link]


Ez így 220.652 Ft, még 2ezer Ft körül kérsz hozzá összeszerelést, és kész gépet kapsz kézhez ennyiért, ami játékra sokkal jobb mint amit te néztél.

Bár nem írtad mire kell, de gondolom főleg játék.

2011. nov. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen főleg játékra vagyis csak játékra. hdd esetleg nem kell bele mert van egy 500gb-os de már egy ideje meg telt de addig kibírom vele míg nem mennek lejeb az árak. ha nem kell bele hdd akkor ki lehet hozni olyan gépet ami mindent visz 1920*1080ba fullon? (wow, bf3, cod4-6-7-8, crysis 2 stb)
2011. nov. 23. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán nem kell HDD, akkor annyit változtatnék hogy:

Ház helyett ez:

[link]

Táp helyett ez:

[link]

VGA helyett pedig ez:

[link]

A többi marad ugyanaz, és ugye HDD nélkül.


Ez 225 körül van, + 2ezer összeszerelés.

Kicsit túlment, de ha spórolni akarsz még a CPU hűtőt is lehagyhatod, egy ideig ki lehet húzni a gyárival is, aztán majd veszel bele egy jobbat. Úgy máris belefér az árba.

2011. nov. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
izé hűtő nem kell :DD nem akartam húzni csak ajándékba adták volna de nem azért választottam.. köszi a segítséget
2011. nov. 23. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!