Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy+Egy csomag a Vodafone-tól-...

Egy+Egy csomag a Vodafone-tól- szerintetek megéri nekem és anyumnak?

Figyelt kérdés

Feltöltő kártyásoknak lehet, 4Ft-os percdíjon tudnak beszélni, de havi 400Ft-ba kerül még pluszba mindkét félnek. Tudom ez nem nagy összeg, de mostanában nem nagyon beszélünk telón anyummal, inkább chat-elünk. Ez utóbbi ugye ingyen is van, meg én kb. 4-5 hónapig (akár tovább is) simán elvagyok, 3.000Ft-tal a telómon. Ha meg chat-elni szeretnénk egymással, akkor azt egy csörrentéssel jelezzük. Ha hamarosan nem fut be a másik, akkor tudjuk, hogy éppen nem ér rá, ha hívnánk se. Szóval ha fontos, akkor megírjuk mail-ben, ha nem, akkor holnap újra csörgetünk egyett.

Részletek: [link]


2010. márc. 26. 20:44
 1/1 A kérdező kommentje:
Már külön élek a szüleimtől.
2010. márc. 27. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!