Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 200 ezerből milyen pc-t vegyek?

200 ezerből milyen pc-t vegyek?

Figyelt kérdés

Játékra kellene. Monitor, egér, egérpad, billentyűzettel együtt, nos az operációs rendszer témát azt nem nagyon értem, mert mondták már, hogy lehet letölteni is üres dvd-re, de az lassítja a gépet. Annyi a baj hogy az op rendszer nagyon drága, és így nem jönne össze a dolog.

(csak egy pár dolog amit csak akkor tegyetek bele HA belefér a keretbe: 8gb ram, intel core i5 cpu, esetleg egy hd 6870-es vga)

ja és egy utolsó kérdés: ha áfás számlát nem kérek, és az üzletben egyáltalán van ilyen, hogy lehet ÁFA nélkül vásárloni, akkor az olcsóbb lenne? -25%?

a kérdéseket előre köszönöm


2011. nov. 22. 21:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az ASRock lapok jók, csak olyan ASRockot nem ajánlott venni amin Etron USB3 vezérlő van. De Gigabyte lapokon is szokott Etron lenni, azt is ajánlott kerülni.
2011. nov. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
hogy milyen lapot nem szabad venni azt mindenki magának dönti el...mindenkinek más a véleménye...nekem pl asrock lapom van még sincs semmi bajom vele
2011. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
az alaplap olyan mit a ház alapja például ha az szar ösze döl a ház igy meg szar lesz az egész gép
2011. nov. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nekem 13ezer ft-os alaplapom van mert ilyenre tellett éppen de valahogy semmi bajom nincs vele :D
2011. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!