Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért sárga felkiáltójeles a...

Zs0ltii kérdése:

Miért sárga felkiáltójeles a wifim?

Figyelt kérdés

VAn egy Lenovo z570-s gépem és a wifi ikonon sárga felkiáljel található.Angol rendszerrel vettem a gépet ás ujratelepítettem és nem megy a wifi.a lenovo honlapjáról már leszedtem a megfelelő drivert és amikor felismeri akkor egyből kék halál és újraindul a gép és ismét felkiáltójeles lesz.Miért van ez?A gépben Atheros Ar9285-s wifi van.Le is töröltem már a drivert és rákerestettem neten meg is találta a megfelelő drivert és szintén kék halál...

Várom a segítségeket!Előre is köszi!


2011. nov. 14. 18:46
 1/2 CactusClone ***** válasza:

Angol oprendszerrel próbáltad használni? Jó lenne tudni, hogy akkor is volt ilyen gond, vagy csak a magyar oprendszernél.

Biztos jó drivert szedtél le? Milyen oprendszer volt, és milyen lett rajta? Lehet, hogy driver kompatibilitási hiba van.

2011. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen amikor angol oprendszer volt rajta akkor tökéletesen ment rajta minden.A lenovo honlapjáról szedtem le a drivert így szerintem biztosan jó.Windows 7 ultimate volt rajta és most Home premium van.
2011. nov. 14. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!