Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sokszor össze vissza ugrál az...

Sokszor össze vissza ugrál az egerem. Az egérnek semmi baja, mert nem mindig csinálja. ugrál a lapon, megnyit 1-2 oldalt stb. vírus lenne?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:

a windowsnak nincs ilyen egérugrálósdis üzemmódja,ilyent nem terveztek bele, ez tuti

valszeg az van amire te is gondolsz,hogy van egy-két csúnyaság a gépeden ,ami ezt csinálja

2011. nov. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Antimod ***** válasza:
Optikai egér? Nézd meg, nem ragadt-e kosz az aljára, ha amiatt megemelkedik, tud érdekes jelenségeket produkálni. Szintén próbáld ki különböző felületeken.
2011. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

08:45

"ugrál a lapon, megnyit 1-2 oldalt stb."

attól,hogyha egy kis szösz volna az egér alján,valszeg nem nyitna még meg oldalakat

2011. nov. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Antimod ***** válasza:
Az igaz, afölött elsiklottam.
2011. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi...trójait már néztem az nem volt....azóta van mióta új wint raktam fel akkor kerülhetett vmi progi a gépre...
2011. nov. 11. 09:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig, a kosz lehet a hibás!!! Mi szegények vagyunk, vályogházban élünk és a földön tologatom az egeret, amit egy igazi egérből beleztem ki. Működik, működik, de az alja már nagyon koszos és össze vissza ugrál, pedig már eléggé nagyon halott az egér és kezd büdös is lenni.
2015. jún. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!