Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vírus van a gépemen? Bőv. Lent

Vírus van a gépemen? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
A proci 2napja 100%-on pörög... néha abbahagyja 1-2 órára, de amúgy nagyrészt nem.. A feladatkezelő 'nem tudja megmondani' h mi eszi a CPU-t (ha összeadom amiket kiir teljesitménynél , hogy mi mennyi CPU-t használ, kb 20% jön ki) , az egész oprendszer laggol kb (Win 7 Ultimate 64 bit. Az a fura h régebben is volt ilyen , de akkor hetente kb 1-2 órára, most már mint mondtam pár napja sűrűn csinálja.. most víruskeresést futtatok..
2011. jún. 19. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinált régebben ilyet, amikor a proci már a végét járta. Vagy az is lehet, hogy a túlzott használattól lett vele ez. 6 évet használtam egy procit és egyszer csak elkezdett egyre lasabban menni a gép, már akármilyen windows volt rajta, lassan ment és egyszer csak kijött belőle a füst:). Nekem nem hiszem, hogy vírus okozta. De neked, lehet, hogy az okozza és ki fog belőle jönni a füst.
2011. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
örülnék ha nem járná a végét- 5 hónapos a proci Intel core i3 550, tuning hűtő van rajta(és még nem húztam) úgy hogy nem hiszem hogy a végét járná :D
2011. jún. 19. 22:18
 3/7 A kérdező kommentje:
azért köszi felpontoztalak. más is irjon llgyszi
2011. jún. 19. 22:18
 4/7 anonim ***** válasza:
ha vírus,akkor rakj fel egy avastot, és futtass le egy vírus takarítást mielőtt még elindulna a windows(erre is képes,googlezz rá)
2011. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálja/csinálta,de én egy reinstallal megoldom ezt. Szerintem nem vírus,csak windows. Érted...:)

Vagy meglehet azis,hogy poros belül a gép...bár ha új (és gondolom az) akkor nemtudom milehet vele.

2011. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha restartolok, nekem is helyreáll :D majd hnap megnézem a port, köszi a válaszokat !
2011. jún. 20. 00:55
 7/7 anonim válasza:

Létezik ez a program "HijackThis". Ezzel logolni tudod a boot folyamatokat és amik éppen futnak a gépeden. Ha valami gyanúsat látsz ki tudod vele lőni. De ezt csak akkor használd ha értesz is valamit a gépekhez, nehogy valamilyen rendszerfolyamatot lőj ki és tönkre tedd az opot.(ha gyanú

s futó folyamatot látsz és nem vagy benne biztos írd be a nevét a gugliba ő majd megmondja, hogy mi az)

2011. jún. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!