Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit rontottam el az egeren?

Mit rontottam el az egeren?

Figyelt kérdés
Most felraktam a gamer egeremhez egy szoftver-t amit vettem hozzá még vagy 6 hónapja, és eddig sose raktam fel, de most kipróbáltam hogy mivan a CD-n és mióta feltelepítettem azóta levan lassúlva az egerem. Letöröltem a programot és még mindig lassú az egerem. Játék közbe játszok és késik az egér mozgása meg nagyon lassú lett. Hogy csináljam vissza? :S
2011. okt. 30. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen egér ez?

Lehet rajta állítani a felbontást?

2011. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Trust GXT 14 az egér. De bedugtam a régi egeremet és azal is ezt csinálja hogy lassú. lehet állítani a DPI-on de nekem úgykell mint eddig. Most olyan mintha késne az egész meg pontosan oda megy ahova húzom de lassan, ha meg nagyobbra állítom a felbontást akkor meg gyorsan mozog. Lehetelen így vele játszani. Valahol a gépen kell átálítani sztem, mert át dugtam a régit és azzal is azt csinálja. de nemtudom hogy mit :S
2011. okt. 31. 08:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy képzeld el, hogy eddig játék közbe ha kicsit mozdítottam az egeret akkor kicsit mozdult meg, ha jól megmozdítottam akkor gyorsan ment. Mostmeg ha kicsit mozdítom akkor kicsit mozog, ha nagyon akkoris kicsit. Olyan mintha belenne állítva valami egér pontosság vagy nemtudom . Tiszta részletesen mozog és így mire ránézek az ellenségre addigra lelő :S
2011. okt. 31. 09:00
 4/5 anonim ***** válasza:

vezérlőpult / hardver / egér / egérmutató beállításai.

Itt a csúszkával tetszőlegesen állíthatod a sebességet. A driver valószínűleg ezt állította alaphelyzetbe.

2011. okt. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már néztem és azon nem álított. Most észre vettem hogy ha gyorsan húzom az egeret akkor kevesebbet forog mintha lassaban húzni. pl.: ha lassan húzom az egeret kevés idő alatt 180 fokot forog, de ha hírtelen akkor pedig az egész asztalon kell húzni hogy megfordúljon 180 fokot. nemértem milett vele :S
2011. okt. 31. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!