Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Filmet akarok kiírni! Mit...

Filmet akarok kiírni! Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

letöltöttem egy filmet és flv fájl volt, átkonvertáltam aviba és a gépem le is játsza, de kiírtam és az asztali lejátszó nem játsza le, azt írja hogy hibás fájltartalom.

Más avi fájl gond nélkül lejátszik, azzal nem lehet gond.

Mit rontottam el?


2010. nov. 16. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Az avi mint kiterjesztés, vídeófájlt takar.

De az avinak 100 feletti a "félesége", azaz nem egy pontosan meghatározott szabvány szerinti...

Csak azért avi, mert mozog..

2010. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a helyedben dvd video-ba konvertálnám! Azt minden dvd leviszi! De ha gépen akarod nézni a kiírt filmet akkor meg javaslom a vlc player-t!
2010. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dvd-video-ba konvertálj szerintem is. Több kis flv-t is összetehetsz egy lemezre...

(dvd-flick)

2010. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj rá, hogy divx vagy xvid legyen az avi konténerben, ne akármilyen más formátum, akkor valószínűleg nem lesz baj vele.
2011. okt. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!