Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Uj hdd-t akarok venni, de...

Uj hdd-t akarok venni, de honnan tudom milyen kell?

Figyelt kérdés

van egy régi pc-m, abba akarok venni uj merevlemezt. kapacitásra tudom milyen kell, azt is hogy IDE merevlemez kell mert még régi és most is az van benne.


ennyi elég, vagy kell még valami? PL nagyságra egyezőek, mindegy milyet veszek jo lesz?


bocsi de nem vagyok jártas ilyenbe, és egy régebbi gépről van szo, szerivizbe nem akarom vinni.


2011. okt. 18. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy IDE elég, egyébként a PC-be valók 3,5colosak...

Lassan nem lehet kapni.

2011. okt. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen tudom, hogy már régiek, és kevés van. ujjal nem is probálkozom, mert pont ezért már drágák. használtan akarom. egyébként azt irtad hogy álltalában 3,5-ösök. azt hogy tudom meg hogy pontosan nekem mekkora kell? kiveszem a régit azon rajta lesz?
2011. okt. 18. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:
így kéred és kész, mert általában csak két méretben van Hdd. Kérsz egy 3.5-ös IDE hdd-t. Mondjuk Western digital nekem bevált, de ha mást kérdezel, neki más a favoritja...
2011. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!