Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes SSD meghajtót venni?...

Érdemes SSD meghajtót venni? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
Intel i5 2500k-s géphez. A keret nagyjából 20-30 ezer lenne, ebből max 64GB-os jönne ki, de elegendő az?
2011. okt. 10. 23:46
 1/7 bp1985 ***** válasza:
100%
Az ssd nem arra van, hogy adatot tárolj rajta, meg torrentezz arra. Rendszernek kiváló, nekem is ssd-n van a 7, de semmi más nincs rajta. A többi cucc az mind sima vinyón van. Kingston jó, megveheted nyugodtan. A 64-ből elhasznál valamennyit a win7, de hízni is fog. A 32 bitesnek alapból kell 16 gb hely, a 64 bitesnek 20. 32-est is rakhatsz bele, de inkább 64-est.
2011. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Panda Péter ***** válasza:

igen, érdemes, főleg ilyen erős processzoros géphez.

ebben az árban a 64GB-os Samsung a jó vétel, illetve ha bele tudsz fektetni 32ropit, akkor a Kingston 96GB-osa a best buy.

elegendő, mert csak a windows, a fontosabb programok, és max néhány játék megy rá.

olvasnivaló: [link]

2011. okt. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat? Olvastam olyanról hogy könnyen adatvesztés történhet áramkimaradásnál, illetve rövidebb az élettartama, az mennyire van még így? Vagy ettől nem nagyon kell félni?
2011. okt. 11. 07:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Áramkimaradásnál hdd nél is lehet adatvesztés nem?
2011. okt. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

10 Évente hdd t is cserélnéd szerintem.

bár érdekes ilyen eszközre 2-3 év garanciák vanak csak? 4-5 év nem ártana:s

2011. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nyugodtan vedd meg.

Ha nem lennének jók miért dicsérné mindenki?

Áramkimaradás nekem is volt és az ssd-n minden megmaradt, bár ez egy tapasztalat.

Egyébként elég a 64 giga, de írták itt hogy van 32-ért 96-os.

Ha tudsz rá szánni annyit akkor vedd meg.

2011. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bp1985 ***** válasza:
Veszel egy alap szünetmentest, az bír 10 percet. Bőven elég, addig ki is tudod kapcsolni a gépedet, és nem lesz semmi gond.
2011. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!