Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes ssd meghajtót venni?

Érdemes ssd meghajtót venni?

Figyelt kérdés

Egy 120Gb-os intelt néztem ki (INTEL 320 SERIES SSD 2,5" SATA II - 120 GB) 50K ért árulják. Megéri megvenni? Nekem nem kell nagyobb mert itthon van külső vinyó. És nem is szeretnék sokkal többet rákölteni, tehát ne ajánljatok légyszi 150ért meg hasonlók!

Értelmes megszólalók kapnak zöld thunbs up-ot!

[link]


2011. máj. 27. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes. Nincs olyan komoly érv ami mellette szólna, az egyetlen dolog amiben valóban gyorsabb az a rendszer betöltése. A többi programnál nem érezhető JELENTŐS gyorsulás. Kb mindegy, hogy valami 3, vagy 2 másodperc alatt töltődik be.
2011. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Panda Péter ***** válasza:

érdemes ssd-t venni, főleg munkára, de valószínűleg egy 80GB-os bőven elég belőle.

az első válaszoló úgylátszik még nem tapasztalta meg, hogy mennyivel pörgősebb, gyorsabb lesz egy rendszer ssd alól, itt nem csak azokról a másodpercekről van szó. érzésre is jobb lesz.

2011. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi és milyen ssd ajánlotok, vagy megfelel az amit linkeltem?
2011. máj. 27. 23:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdemes. Nem csak a rendszer indulása, hanem minden fájlművelet (törlés, másolás, stb.) sokkal gyorsabb lesz. Ráadásul kevesebbet fogyaszt és egyáltalán nincs hangja, nem melegszik.


Én ezt venném, ez jobb, mint az Intel: [link]

2011. máj. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. máj. 28. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!