Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul a gépem, Mi lehet a...

Nem indul a gépem, Mi lehet a gond? Alaplap vagy proci halt meg?

Figyelt kérdés
Röviden: Bekapcsolom a gépet, nem csinál semmit csak a ventik pörögnek, monitor sem kapcsol be (az biztos jó). ha kiveszem a ram-okat még csak nem is sípol pedig úgy tudom hogy kellene.Alaplap P4P800S, proci Intel P4 3 ghz, videókari radeon hd 2400 pro agp (512mb)(ez is jó egy másik gépben).Ja és a táp is tesztelve, a proci és a venti között viszont alig van paszta.....szinte nincs is......bár ettől szerintem még el kellene indulnia.
2011. okt. 2. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szedd szét csutigra a gépedet, minden egyes alkatrészt pucolj meg, porolj le. Esetleg van hűtőpasztád akkor azt is tehetsz amire csak kell, ha nincs akkor AloeVera krémet(nem hülyeségből írom, nekem bevált és jobb mint a paszta!). Ezután rakd újra össze a gépedet és nézd meg hogy működik e. Nekem egyszer ez bevált egy hasonló problémára.


Üdv. gepkukac1994

2011. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szét szedés nem rossz ötlet főleg azért mert a csatlakozásokat portalanítani kéne és utána próbálkozni.

A sípolást meg valőszínűleg azért marad el mert nincs rákötve a speaker.

2011. okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az alaplapondon még cseréld ki a cmos elemet.
2011. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szedd szét a gépet. pucolj meg minden alkatrészét. És ahol kell cpu gpu kend le bolti hűtőpasztával.
2011. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi,

ezeket próbáltam már, lepucoltam mindent a speaker is jó helyen van

2011. okt. 3. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!