Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma kaptam az új alkatrészeket...

Ma kaptam az új alkatrészeket a kompihoz pl. alaplap, vga, proci táp stb. mindent rendessen bekötöttem a házba, de nem stimmel valami! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Mikor bekapcsolom a gépet felöpörög minden hütő pár másodpercig zúg mint az állat útána minden lecsendesül, útána megint kezdődik előröl,de fekete monitor végig!Mikor néha bekapcsol,rögtön akarom telepiteni a windwsot de telepités közben lefagy!
2011. aug. 3. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán gyenge a táp az új confighoz de ha azt is most vetted akkor nem hinném. Próbáld úgy hogy lekötötd azokat a dolgokat amik nélkül el lehet jutni a bios-ig pl.:winyó,DVD... csak a lap, proc, vga, ram maradjon hátha elindul. Ha van integrált vga lapon azzal próbáld.
2011. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!