Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt a gépem?

Miért csinálja ezt a gépem?

Figyelt kérdés
Pár napja észrevettem hogy forró a teteje nagyon zúg stb... bekapcsoltam a processzorfigyelőt és mind a 4 mag 100% on van. mit csináljak vele?
2011. szept. 12. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Vírus. Vírusártas vagy reinstall.
2011. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

írtás

Nincs valami ismeretlen exe feladatkezelőben?

2011. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy minél előbb telepítsd újra a gépet.
2011. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van pár olyan amihez nincs írva semmi... a chrome meg van nyitva 5-ször, pedig csak egyszer van...
2011. szept. 12. 21:11
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos újratelepíteni se tudom... amikor beteszem a CDt várom hogy töltsön bejön de se az egér se a billentyűzet nem működik. amikor megnyomok rajtuk egy gombot felvillan a num lock vagy az optika el kezd világítani... úgyhogy elviszem valahova :(
2011. szept. 12. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha felül zúg,akkor valószínűleg csapágyas lett az egyik ventillátorod,vagy a tápegységed ventillátora szarakodik.


De telepítsd újra énis azt mondom,és cserélj ventillátorokat :)


Ha berakod a cd-t indítsd újra,és ha megvolt akkor bootold cd-ről.Ha nem kell bootolni akkor kifogja írni neked hogy "Továb lépéshez nyomjon meg egy gombot,amikor újrainditottad és mikor elkezdi olvasni a ram,winyó stb adatokat..Megnysz valami gombot és már telepíted is :)

2011. szept. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de sajnos nem működik a billentyűzet :(
2011. szept. 13. 15:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg vegyél egy új gépet....Minden szar a jelenlegin...lassan már azt írod hogy a monitorom se jó...
2011. szept. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem zúg hangosan csak ha nem csináltam rajta semmit akkor is ment a ventillátor... De most telepítem újra.. rájöttem hogy az USB 3.0 volt a baja... oda volt bedugva most már jó... köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 14. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!