Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lefagy a gépem nemtudom minek?

Lefagy a gépem nemtudom minek?

Figyelt kérdés
üdv ..azt vettem észre elsőnek tok játszani olyan 1 órát mondjuk cod on de kséőb mér 15-20 perc mulva úgy lefagy a gépem hogy újra kell indítani...A hűtéssel nincs gond az már biztops nvida geforce 62 as turbocache-m van mrobáltam már a drivert is ujratelepiteni melehet a baj ????
2011. nov. 13. 10:01
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
bocs nvide geforce 6200-t akartam írni
2011. nov. 13. 10:02
 2/21 A kérdező kommentje:
**Nvida :) xd 3-ra csak sikerül leírni :)
2011. nov. 13. 10:05
 3/21 anonim ***** válasza:
Dolgozik a winyó? Ha nem a proci megy maxon. Milyen vírusírtód van?
2011. nov. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Avast virusirtóm van

Azt hogy érted hogy dolgozik e a vinyó???

processornál a hőmérséklet figyeltem eddig és az normális vot..

2011. nov. 13. 12:14
 5/21 anonim ***** válasza:
A winyó-lámpa mennyire villog, azt kell nézni. Ha nem egyfolytában világít, a winchesterrel gond nincs. Ctrl+Alt+Delete játék közben és a feladatkezelővel megnézheted, van-e valamilyen progi ami húzza.
2011. nov. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Gondolom a játék 99 százalékot használ belőle, de ha valami lehúzza, és csak néhénnyal megy, már meg is van a tettes.
2011. nov. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha megvan az .exe fájl a feladatkezelőben ami húzza, keresd meg a Sajátgépben a fájlkeresővel. Ott nézd meg milyen mappában van. Ha felismered és tudod, hol van és mit csinál, töröld le (amennyiben nem Windows fájl). Ha a vírusírtód egyik fájlja, azt kell mondjam, szedd le a vírusírtót. Új vírusírtóként ajánlanám az AVG Internet Security 2011-et, nekem az van és szerintem mindent megfog. Könnyen kezelhető és a beállításokban minden felesleges részét kikapcsolhatod, ami nem kell.
2011. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
de teljesen lefagy olyankor igy nemtudo megnyitni a feladatkezelőt
2011. nov. 13. 14:15
 9/21 A kérdező kommentje:

és az öszes játéknál eztcsinálja cod2-4 ,rfactor stb


de csak játék alatt

2011. nov. 13. 14:16
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha van egy átlagos idő, pl. ahogy írtad 10 perc, kb 8-nál nyiss feladatkezelőt. Ha minden játéknál így van, akkor olyan programmal lehet a gond, mint például a Net.FrameWork, Visual C++, DirectX, stb. Ezekkel kellene valamit csinálni.
2011. nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!