Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az összes gamer...

Miért van az összes gamer gyerek a core i7-re rábuzulva?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én sem értem őket, 2 havonta komplet új gépet vesznek, amikor elég lenne egyszer beruházni egy ipari programozható processzorba, ami dekád évekig bírja.


dehát ők a vásárlók, és szerintük nagyon divat a gyártók zsebeit tömögetni...

2011. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hopp, *évtizedekig
2011. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én sem értem miért kell atomerőmű otthonra...:) nekem 2magos procim van és azis megteszi a dolgát...max amit vennék egy 4magos...de a fölött már tuti nem mert 5év múlva negyed annyit sem fog érni:)
2011. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A gamerek a core i5 2500K-ba vannak belebuzulva, mert ár/értékben az jobb, mint az i7.


Engem inkább a videókártya-fixáltságuk mulattat.

2011. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
meg minek kell hd 6990et crossfirebe kötni...:) aztsem értem meg minek 16giga tuningolt ram...és akik ezeket a gépeket játszásra használják...hát hajrá úgyse tudják kihasználni a gépük teljesítményét..ezeket a dolgokat inkább szerverekhez tervezték
2011. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én a C2D E8500-amat nem tudtam eddig kihajtani 100%-ra egy játékkal sem.(OC:3,8 GHz alapfeszen, léghűtéssel 39C 2 óra játék után :DDD)
2011. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!