Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ilyen lassú a gépem?

Miért ilyen lassú a gépem?

Figyelt kérdés

kb 3-4 hete vettem és crysis 1-ben jó ha van 30 fps magas (NEM nagyon magas) grafikán

néztem hasonló gépek tesztjét 3dmark.com-on és mindnek 26 meg 30.000 pontja volt, nekem meg nincs 4.000 O_O"" ???????????????????????????????????????? má' kínomban majdnem sírok hogy ilyen sz*r


Intel Core i7 2600K 3,4GHz

Geil 2x4GB DDR-3 Ram

MSI N560 GTX (nvidia GeForce GTX 560) 1GB Videokártya

Raptoxx 600W Pro Táp

1680x1050 felbontás a monitoron


MI A JÓ ISTEN FENE FRANC VAN????????

nincs tuningolva, minden driver naprakész, Kaspersky Internet Security 2011-em van

mondjuk, az is érdekes, hogy lego racers-t akartam felrakni és kiírta hogy nincs elég memória, nem elég 8GB???????

sírás szélén állok, szerintetek mi a jó **** van???? előre is kössz


tudom elég agresszíven fogalmaztam, de 180.00 volt és crysis nem fut????????? (élsímítás és v-sync nélkül)

minden oldal, amelyik tesztelte ezt a videokártyát, 41, 70, meg 130 fps volt a minimum.........crysis 2-ben 105


2011. szept. 8. 18:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Eredeti? Mert ha nem akkor lehet hogy valami el van benne szarva... én megpróbálnám egy másikkal is...
2011. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
ok, megpróbálom...
2011. szept. 9. 19:06
 13/19 anonim ***** válasza:
lehet hibás valamelyik alkatrész.
2011. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Argloss ***** válasza:
Ebben a processzorban van integrált vga (Intel HD grap. 3000) vagy mi a fene. Nem lehet, hogy azt használja a gép?
2011. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

na ne ma már midenbe az van?:D

de ha az van hogy kapcsolód át?? senki se tudja ezt?:(

integrált cpu beli gpu ról hogy kapcsolsz át dedikált vga ra?

2011. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok gamer, és egy öreg Pentium 4esem van, de az antivírust tűzfalat, egyéb háttérben futó izéket lekapcsolom tudományos számolás közben. Persze előtte az internetet is kihúzom.


Régebben, mikor még játszottam, a képernyőfelbontást vettem lejjebb, 800x600-on egész jól ment az unreal Tournament :-) Ja, mellesleg memória méret alapján választottam egy 256 megás VGA-t akkor még, csak a GPU meg bazi gyenge volt benne.

2011. szept. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Argloss ***** válasza:
100%

Én még csak laptopban találkoztam ilyen processzorokkal, ott BIOS-ban letiltható, plusz a feltelepített driver automatikusan átkapcsolt szükség esetén a kettő között és persze manuálisan át is állítható.

Asztali gépeknél viszont ez nem tudom hogy hogyan van. Ott gondolom kivezetés is van az alaplapon, ami kizárná amit mondtam, mert a monitor nyilván a Geforce-ra van kötve...

2011. szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nekem a "csodaszomszéd" (profi informatikus) azt mondta hogy igény esetén automatikusan átkapcsol "rendes" videokártyára, ha mondjuk játszol, de a windows-hoz, netezés képekhez, stb. a prociét használja, és igen Intel HD Graphics 3000 Van benne

Én is gondoltam rá, hogy a sajátját használja, mert "azt hiszi, hogy elég" szétnéztem BIOS-ban de nem mertem belenyúlni (nehogy még jobban elrontsam:), mert egy elátkozott hely a szobám, ez annyit tesz, hogy SEMMI, szószerint SEMMI nem sikerül elsőre, és mondjuk egy windows telepítés, ami kb 1 óra, abból mindig 2 óra lesz

ha minden igaz, holnap vagy kedden jön a szomszéd és kitaláljuk mi a baj... majd jelenzkezem:)

2011. szept. 11. 20:31
 19/19 A kérdező kommentje:

Nos, frissítettük a BIOS-t F5-re, memória és proci tuning is volt, mostmár 3.6GHz-n pörög:) plusz Crysis-t 1.2-re patcheltem, és így MINDEN Nagyon magason van és 16Q élsímítás (lehető legnagyobb) mellett is stabil 35-40 pfs:):):):):):):):):):):):):)

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

és amit írtam a kérdésben hogy 105 meg mittomén hány pfs, az élsímítás nélküli teszt volt;)

ja és mostmár elfogadható netem van:)

2011. okt. 31. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!