Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassú az adatátvitel?

Furjadék* kérdése:

Miért lassú az adatátvitel?

Figyelt kérdés
Most vettünk egy Toshiba STOR.E ART 3as külső merevlemezt, és azt írja, hogy akár 480Mb/s os is lehet az adatátvitel.ÉN ennek a tizedést sem értem el.Miért van ez?
2011. aug. 30. 15:55
 1/6 urimate ***** válasza:
480Mb(it) az 60MB(yte), de egy átlagos gép még ezt sem tudja feltétlenül, ezért tapasztalod azt, hogy a "tizedét se éred el".
2011. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gondolom nem 480 Megabyte/sec, hanem 480 Megabit/sec

480 Megabit = 60 Megabájt/sec (kb.)

2011. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A jó megoldás az lesz, hogy egy USB 1es porton csücsül így azzal tényleg lassú.

Ha a total commanderben másolsz akkor mit ír ki?

30.000 kByte/ sec mert akkor simán jó.

Nekem egy egy maxtor Utankom van és 37 MB / os adatátvitelt produkálok vele, még 10 rugó sem volt.

2011. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megnéztem, igazatok van az átváltásban.Viszont azt nemértem, hogy miért csökkent folyamatosan az adatátviteli sebesség?Indul 75ről, majd lecsökken 20ig.Ez miért van?
2011. aug. 31. 15:17
 5/6 urimate ***** válasza:
Mert mondjuk az elején egy nagyobb fájlt másolsz, ott megy rendesen, majd kisebb fájlok jönnek, ahol jelentősen lelassul a sok pozicionálás miatt.
2011. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy darab fájlt másoltam, amikor lassult:/
2011. aug. 31. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!