Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » összeraktam egy gépet 220k-ból...

összeraktam egy gépet 220k-ból, kérdés hogy megérte-e?!

Figyelt kérdés

Sziasztok, összeraktam nemrégiben egy gépet 220 ezerből. Nagyon odafigyeltem most a minőségre és a teljesítményre, legalábbis erre mentem, sokan pedig tanácsolgattak és ezt mind összevásároltam... kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy megérte-e, vagy vigyem-e vissza valamelyik hardvert!(van még rá garancia)

és nem felvágásképp hoztam létre a topicot, szóval kérek mindenkit rendes válaszokat! köszönöm!

konfiguráció:


Ram: DDR3 1333Mhz 4gb kingmax

Processzor: i5 2400 sandyBridge 3,10 ghz

videókártya: Gigabyte GTX 460 1GB GDDR5

Táp: Corsair 500W

alaplap: Asus p8h61 pro 3.0

winchester : külső-belsü 1-1 TB western digital 7200rpm SATA3 - USB 3.0

Ház - Cooler Master STORM


2011. aug. 27. 16:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
olcsóbb házat meg vinyót? a ház nem csak a stile miatt jó hanem alul van a táp és egész ház tud szellőzni ha megnézed a képet a vinyó? hát 750gb de 64mb-s 7200rpm elég gyors... nem az olcsóság miatt lett..
2011. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nemtudom hol vásároltál, de jó nagy árrést alkalmaznak (vagy összeszerelési költséget).
2011. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ennyi pénzből erősebbet is....blaaablaaablaaaa!

seggek vagytok!

gondolom mindannyian vettetek már gépet...

egy hónap múlva mindnél erősebb gépet lehetett volna venni...

ne sz@rakodjatok ezen...

nekem a pentium 2-esem annak idején 400 000 ft volt!

és ebből ma mit ki lehetne hozni nem?

de mégsem vagyok hülye azért mert akkor megvettem...akkoriban még biztos nintendóraq sem volt pénzetek...


ha elolvastátok volna a kérdező hozzászólásait...akkor tudnátok hogy neki a tárhely és a gyorsaság a fontos..

ebből a szemszögből kifogástalan a gép...


nem szar a konfig...csak mindíg lesz nála jobb..

ezzel is tudsz hd-ben játszani még egy jó ideig...

a vga limit sem jár még el felette hosszú ideig...

nincs a géppel baj...az meg hogy drága volt..pfff..


ha van mit a tejbe aprítani akkor nem számít...ne adj az itteni okoskodókra mert hajlamosak belekötni egy félreírásba...ez dobja fel az életüket...most boldogok...XD


;)

2011. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a két Caviar Blacknél jobban jártál volna egy belső Caviar Blue-val (vagy más olcsóbbal), és mellé egy kisebb SSDvel, valamint egy Z68as csipszettes alaplappal.


A másik dolog, hogy szerintem nem érte meg a 25.000es ház... legalábbis én nem költenék rá annyit. Vannak egész jó házak már 5-10.000ért is, csak meg kell őket találni. :)


Amúgy minden jó benne. :D

2011. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A ház is fontos tényező. Igen lehet kapni 5 ezer forintért is, de akkor lehet hogy a zörgését kell hallgatnod míg megvan a gép. Nem csak a dizájn miatt, de a hanghatások csökkentése és a jobb szellőzés miatt veszik az emberek a drágább házakat.

A gyorsaságot lehetne növelni egy SSD tárral, amin az oprendszer üzemel.

2011. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor te még nem találtad meg, hogy milyen egy olcsó, és jó ház. :)
2011. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
63% - nagyon fontos tényező, és neked sikerült rájönni, hogy a muki milyen házat vett? Mert az nem derült még ki eddig, pedig kétszer is megkérdeztem tőle.
2011. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!