Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja a PC-mnek?

Mi baja a PC-mnek?

Figyelt kérdés

- A DVD-ROM semmit nem hajlando beolvasni.

- dog lassan kapcsol be a gep

- a billentuzet nem mukodik

- neha az eger sem mukodik

- idonkent tetu lassu a gep

- neha az explorer.exe-t be kell zarni a feladatkezeloben, majd ujra el kell inditani, hogy rendesen menjen a gepem.

- az USB-csatlakozok nagy resze nem mukodik: aramot adnak, de barmitrakotok, a gep nem ismeri fel azt.


2011. aug. 24. 22:54
1 2
 1/20 mokkacsino ***** válasza:
76%

Lehet, hogy jó lenne egy szakember által átvizsgáltatni.

Lehet, hogy csak szoftveres gond van. És megoldható egy újratelepítéssel a dolog. De lehet, hogy van valami hardverhibája. Szerintem nézesd meg szakival.

2011. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Csak az, hogy atnezik a pc-m, kb mennyibe kerul?
2011. aug. 24. 23:02
 3/20 mokkacsino ***** válasza:

Jó kérdés. Szakija válogattja. Ha Budapesti vagy tuti, hogy majdnem 2-szer annyiba mint vidéken.

Talán 5-7 ezerből megúszod, de lehet, hogy nagyon mellé nyúltam az árral.

Szívesen segítenék, de szerintem nem tudok. Vidéki vagyok. Így nagy lehet a táv.

2011. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
rendszer újra telepítés mindent megold :) kizárt hogy ennyi hardwer egyszerre elszáll
2011. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
hogy telepitsem ujra, ha ninc meg az XP CD-je?
2011. aug. 24. 23:09
 6/20 A kérdező kommentje:
meg h telepitsem ujra, ha rossz a DVD-rom?
2011. aug. 24. 23:10
 7/20 mokkacsino ***** válasza:
Jó kérdés. Azt először szerezned kell.
2011. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Jah vegyen dvd olvasót, holott egyáltalán nem biztos hogy az a hibás. Remek ötlet, gratulálok.


Kérdező: vidd el szervízbe, azért van. A távgyógyítás eleve nehéz, főleg ha nem is értesz hozzá. Nekem mondjuk nagyon gyanús az alaplap, de simán lehet a táp is akár. Vagy a windows.

2011. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
xp-d alatt lehet hogy nem úgy megy ahogy kéne,de attól még lehet bootolhatsz vele, tölts le egy xp-t írd ki és formázd a francba az egész vinyódat
2011. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem nagyon szeretnem formazni a vinyot, mert van rajta 105 gb adat, amit nem akarok elvesziteni!
2011. aug. 24. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!