Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet az XP-mnek?

Mi baja lehet az XP-mnek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 hétben "csak" 4szer telepítettem újra. Folyton lefagyott.

Most az utolsónál már olyan szinten, hogy ahogy elindítottam bármit, pl böngészőt (mozilla), vártam és vártam. A feladatkezelőben néztem, hogy csak az svchost megy 99%on. Vártam 10 percet, kikapcsoltam,majd csökkentett módban indítottam. Na, akkor meg az outlook express nem ment. Oké, újraindítottam megint.

Azt meg végképp nem értem, ha az msn-t elindítom, akkor megint minden megáll.


Az utolsó telepítés után kiírta, frissítsem a win-t, mert pl az msnt fel se tudtam tenni, folyton kiírta, hogy nem win32 alkalmazás. És miután frissítettem, és sp2 helyett sp3 lett rajta, azóta ilyen hülye a gépem.


Mit tudok tenni?


2011. febr. 20. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
próbálj meg más xp-t,ha az se jó nyilván hardver hiba lesz,vinyó,ramok,proci,azt már neked kell megállapítanod melyik lehet a kakukktojás
2011. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amióta SP3-at kaptam én se vagyok elájulva bármelyik hiba könnyebben jön elő. A médialejátszót pld ki kellett írtani mert állandóan hibát produkált a Windows MSN-ét is frissíteni kellett mert a régi nem ment.Már gondolkoztam visszateszem az SP2-őt. Ha nem indokolt nem kell a szoftvert cserélni mert legtöbbször hardvert is kellene.
2011. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régebbi gépemen a netről letöltött és közvetlenül telepített SP3-al ugyanez volt a gond. Erre a gépre már a telepítésnél CD-ről került fel az SP3, nincs vele semmi gond. Megteheted, hogy te is kiírod CD-re és a Windows XP-re teszed rá.

Egyébként lehet bőven hardveres hiba, pl. régi a winchester, rossz a hálózati kártya stb. Érdemes lenne az összes hardvert letesztelni, amelyik hibás, azt kicserélni.

2011. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne buherált XP-t használj hanem normálisat,ha nem segít akkor hardver hiba de én arra gyanakszok a leírásodból.Az olvasottak alapján szerintem Ram és Vinyó hibád lehet! (ez az én véleményem ha nem sikerül megoldani a problémát jobb ha megnézeted!)
2011. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!