Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja van az explorer....

Mi baja van az explorer. Exe-mnek?

Figyelt kérdés
Már újraraktam a gépem, de nem merek pendrive-ot használni. Sose tudtam szoftveresen eltávolítani a rendszerből, csak ha újraindítottam a gépet. Az Unlocker program volt csak képes rá a gép újraindítása nélkül. Ha csak kiszedtem a gépből, adatvesztés lépett fel. Azt hittem, rossz a pendrive-om - valóban ki is nyírta a gépemen valami. Vettem egy újat, de egyszerűen nem merem már használni az újrarakott gépen se, mert ez folyamatosan visszatérő probléma volt, olyannyira, hogy már a telefont sem tudtam szoftveresen leállítani, ugyanaz volt a gond, mint a pendrive-nál, beragadt a Windowsba. Hardverhiba nem lehet, a nyomtatót tudtam telepíteni - mondjuk most nem tettem még vissza. Mit tegyek az explorer.exe-vel?
2011. márc. 5. 20:47
 1/5 anonim válasza:
Van vírusírtó a gépeden? Ha nincs akkor telepíts egy ingyeneset vagy szedj le valamilyen 30 napos próbaverziót. DE CSAK A HIVATALOS OLDALRÓL!!! Lehet, hogyha máshonnan szeded le akkor vírusos. Valószínű vírusos a géped...
2011. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Most vettem fizetős vírusirtót, és közben letöltöttem a Panda USB Vaccine-t is. Egyik informatikus kollégám meggyőződése, hogy mindig visszafertőzöm a gépem, mert kb. félévente mindig újra kellett rakni. Volt, hogy sűrűbben. Most tényleg alig van rajta valami, minden megbízható gyártótól, digitális aláírással, legális programok. Mivel az USB illesztőprogramja mindig újratelepítődik a Windows-zal (ha jól tudom), így most éppen nem lehetne gond vele. Viszont ha tényleg mindig visszafertőzöm, akkor a vírus rajta van a telefonom memóriakártyáján, a cuccaimat tartalmazó CD-n - vagyis mindenen...
2011. márc. 5. 22:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Bakter! Most olvasom újra, amit írtál. A Panda USB Vaccine-t nem a Panda oldaláról szedtem le, mert az még rendben van, hogy a nevemet és az emil címemet kérik, de a telefonszámomat azért mégse... Ezért a www.softpedia.com-ról szedtem le - őket megbízhatónak tartom. Remélem, nem kell csalódnom bennük! Mondjuk 1 héten belül kiderül... Ha gáz van, sose frissít automatikusan a vírusirtó.
2011. márc. 5. 22:57
 4/5 anonim válasza:
Bocsánat lehet rosszul fogalmaztam nem a géped hanem a használt ezköz.
2011. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Konkrétan akkor most vírusos a telefonom memóriakártyája, a pendrive-om, meg felteszem a CD-m is, mire kiírtam a cuccaimat... Biztatóan hangzik... Már semmit se merek telepíteni a gépre, még CD-ről se.
2011. márc. 20. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!