Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a GPU hőmérséklet magas?

Ez a GPU hőmérséklet magas?

Figyelt kérdés

Van egy hát már 6. évét taposó Inno3D GeForce 6600-as karim, nagyon jól szolgál azóta is, sose volt baja. Nekem bőven elég csak netezgetek meg néha egy kis cod2.

Kariról annyit h úgy 2 éve raktam rá 1 szép nagy hűtőbordát. van alatta egy venti is azért, a gépházban is van egy pár, a gép számítógépasztalban van.

Na szóval EVEREST-ben megnéztem a GPU hőmérsékletet amikor bekapcsolom már van olyan 55-60 fok körül. Egy idő után beáll fix 65 fokra, ha esetleg cod2-zök akkor felmegy 75-re de annál tovább nem nagyon ment. Paszta van rajta. Szóval reális ez a hőmérséklet ennél a vga-nál?


2011. aug. 21. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
igen.
2011. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy jóval erősebb GeForce 9800GTX+ kártyám van, az produkál ilyen hőmérsékleteket (referencia hűtővel) és ez normális. Van olyan videókártya ami 100°c -ig is felhevül és működik tovább. (pl GTX480 :D)

Tehát mondhatjuk, hogy normális - feltéve, hogy nem volt sokkal hűvösebb korábban a kártya. Egyébként ez a meleg idő is rájátszhat.

2011. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
öcsémnek meg a szintén 6 éves Radeon 9600 XT-je szokott úgy 70 fok körül lenni.. :D
2011. aug. 21. 22:50
 4/5 A kérdező kommentje:
ja meg sokkal hűvösebb nem volt, télen is úgy fix 58 fokon láttam.
2011. aug. 21. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor normális.
2011. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!