Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a hőmérséklet csak szerinte...

Ez a hőmérséklet csak szerintem nagyon magas?

Figyelt kérdés

Nem egy újdonság a gépem ( kb. 3,5 éves ).


Alaplap: Asus P5B-e

CPU: Intel Celeron 2800mhz

Videó: Geforce 8600GT

RAM: 2048mb

HDD: Seagate 160GB


Szóval nem egy erőgép... Bár panelban van vagy 30fok alapból, de mégis soknak találom ezt a hőmérsékletet. Volt takarítva, pasztát is kapott kellő mennyiségben. Valószínű azt írjátok majd, hogy hűtőcsere... De csak júlisban lesz talán rá maximum 5000ft-om. Tudnátok ajánlani valami tényleg jó hűtőt maximum 5000ft értékben? Vagy egyáltalán szabad ennek ilyen forrónak lenni, és csak én pánikoltam rá? Köszi előre is.


2011. jún. 5. 15:31
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja bocsi, a képek lemaradtak. :)


Alapjáraton mikor csak megy a gép:


[link]


És 100%-on:


[link]

2011. jún. 5. 15:32
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és még valami: Egy AUX nevü valamihez 127fokot ír. :s Az mi lehet ??
2011. jún. 5. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:

ez valóban elég meleg, tudsz nekisegiteni ha +ventiket raksza házba, oldallapra stb és ami a hütőt illeti egy 5 max 6ezer forintos kategóriába szerintem ő jó lehet


[link]

2011. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
előzővagyok , ugyirják egy core i5 el simán elbir szal érdemes megnézni..
2011. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Elég brutálul is néz ki, biztosan tudja a dolgát. Még valami... Tele van a gép hűtökkel (gépház hűtő 2db, hdd hütö, procihütö) de igazából csak zajt csinálnak mintsem, hogy hűtenének. Szóval, akkor valószínű most erre költhetek rendesen, mert ez így nem mehet tovább. Amúgy félnem kell attól, hogy leég a gép?
2011. jún. 5. 15:41
 6/9 A kérdező kommentje:
Amíg nem tudok venni új hűtőket?
2011. jún. 5. 15:42
 7/9 anonim ***** válasza:
van túlmelegedés elleni védelem ami védi a hardvert, ami azt jelenti, gép leáll ha eléri vagy tullépi a cpu a gyári megengedett határt és ami még nem káros
2011. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de jobb minnél hamarabb orvosolni a gondot (előzővoltam)
2011. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Panda Péter ***** válasza:
81fok ugyan elég magas, de azért még nem halálos. a freezer biztos megoldja a problémáidat.
2011. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!