Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az AMD Phenom II x4 955 Black...

Az AMD Phenom II x4 955 Black edition -t mennyire tanácsos felhúzni az órajelét?

Figyelt kérdés
Valamint a biosba pontosan melyik menüpontnál húzzam fel, mert azt hiszem több menüpontnál is fel lehet
2011. aug. 6. 14:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A speedfan -ról is csináltam egy fotót, alapállapotban van a windows, 3.6 -ra húztam a procit

amúgy mit jelent az a core1,core2, hd0..... ?

2011. aug. 6. 14:52
 12/17 anonim ***** válasza:
Cinebench 11.5 jobb lenne (9.5 régi, nem túl jó már stabilitás tesztnek).
2011. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
[link] -sppedfan fotó, elfelejtettem az előbb csatolni
2011. aug. 6. 14:59
 14/17 anonim ***** válasza:

mindent szépen leírtak előttem..

ha a cooler nem megy és jó hűtőd van ,akkor a géped játékközbeni terhelésnél kb 20 percet bír aztán újraindul a gép hogy védje a procit...ienkor akár 2x 3x is újraindulhat a gép hogy visszahüljön....de nem kisérleteznék vele...

2011. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
azt megértettem, van cooler, a kérdésem hogy a fentebb csatolt kép a biosrol... na, abban miket állítsak át?
2011. aug. 6. 15:17
 16/17 anonim ***** válasza:

CPU Host Clock Control-t állítsd át Manualra.

CPU Frequency-nél tudsz lépegetni. 100mhz-el próbálgass lépegetni. ;)

2011. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Már látom sikerült feltolni a procit 3,6-ra...mit szeretnél még állítani? 3,6-on stabil? Akkor próbáld még feljebb állítani a szorzót (18,5->19..stb)! Feszültséget szeretnél emelni? Gyári hűtővel ne tedd! Amit előttem írtak (CPU Host Control) az az alapórajeles húzáshoz kell, neked arra nincs szükséged egy szorzózár mentes procinál (ráadásul annak az emelése kihat több összetevőre is, amiket szintén ki kell akkor tesztelni vagy visszaosztani).
2011. aug. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!