Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xp lassan tölti be a tálcát?

Xp lassan tölti be a tálcát?

Figyelt kérdés

Az Xp-m nehezen indul. A bootolással nincs gond,3-4szer ér végig a csik és már indul is. A probléma akkor kezdődik, amikor megjelenik az "Üdvözöljük" felirat. Ez tart kb 2 percig, majd megjelenik a háttérkép kb 2 perc. És csak utánna a tálca, és az ikonok. Nem, nem akarom ujra telepíteni, és csak a szükséges programok indulnak. Tűzfal, virusírtó, helyi kapcsolat. Volt regisrty tisztítás,töredezettségmentesítés, és merevlemez tisztítás.

Van erre valami megoldás, hogy azonnal töltse be a tálcát, és az ikonokat?


2011. júl. 27. 12:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
az avast ezen simán fut. van még esetleg valamilyen program, ami a windows-zal együtt automatikusan elindul?
2011. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Inditáskor betöltődik: Avast6, Comodo Tűzfal, helyi kapcsolat,Smart defrag2, Gmail notifier, hangerő ikon. Csak ennyi, azt hiszem ennek nem szabadna gondot okoznia.
2011. júl. 27. 13:28
 13/34 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ezek közül valamelyik egyszerűen alapvetően lassan tölt. bár ezt én is furcsának találom
2011. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Letiltottam mindent, kivéve a virusirtót, akkor is ezt csinlja. Valami más gond lesz,csak nem tudom mi.

Próbálkoztam Tune XP-vel is, de semmi.

2011. júl. 27. 13:35
 15/34 anonim ***** válasza:
2011. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Szerintem a COMODO tűzfal lesz a ludas. Én is felraktam, bár én 64 bites Win7-re.. de iszonyat lassan töltött be, legalábbis nálam ez volt a probléma! Próbáld ki, hogy teljesen letörlöd a gépedről aztán max visszarakod.
2011. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm,sajna ezeken a fórumokon én sem találtam semmi használhatót. Mindenki csak találgat, a probléma okoát nem fedezték még fel. Lehet driver, lehet HDD, vagy akármi.

Azért köszönöm, hogy utánna néztél!

2011. júl. 27. 14:03
 18/34 A kérdező kommentje:
Több tűzfalat is kipróbáltam már, pl PC Tools 7, Zone Alarm, Outpost,Kerio, és volt hogy csak a sajátját kapcsoltam be. Mindegyikkel ugyanezt csinálta.
2011. júl. 27. 14:05
 19/34 anonim ***** válasza:

"Ivn hozzászólása danidoki1980 (13:15) részére előzmény | privát | 2005.05.22. 14:38 | válasz

Szerkeszd meg a Boot.ini-t a C meghajtón (rejtett).


A /fastdetect után írd be, hogy: /sos


A következő újraindításnál nem a kék bitkolbász fog fogadni, hanem egy "beszédesebb" képernyő. Így kiderítheted, hogy éppen minél időzik olyan sokat."

2011. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Most nézem, kicsit félreérthető a dolog. Nem a programokat tölti be lassan, hanem magát a tálcát.

Ha már megjelenik a tálca, akkor kb 15mp, és fennt van minden. A gond az "Üdvözöljük" és a tálca megjelenéséig eltelt idő. Én ezért az explorer.exe fájlra gyanakodom, hogy ott nem stimmel valami. Próbáltam neki magasabb prioritást adni, de mindig visszaáll normálra.

2011. júl. 27. 14:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!