Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki segít? Nagyon ideges...

Valaki segít? Nagyon ideges vagyok.

Figyelt kérdés

Valamit elállítottam a BIOSba és elindul a gép meg minden de nem tölt be oprendszert csak feketeség van. Nem is csipog ahogy szokott.

Alaplapom: Gigabyte GA MA 785GT UD3H

Van valami billentyűkombináció amivel vissza lehet hozni a gyári beállításokat?


2011. júl. 20. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem elálitotad azt h. a merevlemezről olvassa be a windowsot,ezt könnyen visza álithatod csak belemész a bioszba és a boot-nál visszaállitod :)
2011. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Alapszabály: Ha nem értesz hozzá, ne b@sztasd!

Minekutána már el sikerült állítanod, vidd hozzáértőhöz.

Vagy, ha mindenképp meg akarod próbálni még jobban tönkre vágni (magyarul: javítási javaslat):

Bios menüben van olyan, hogy boot sorrend. Ott nézd meg, hogy az a HDD van-e elől, amin az Op. Rendszered van.

Ha nem, írj!

(és igen, arrogáns bunkó vagyok!)

G.

2011. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van bios reset az alaplapon, de szerintem meg ne próbáld! Inkább vidd le szervizbe, vagy hívj szakembert.
2011. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reseteld a biost, ilyen egyszerű, ott van gyári beállítások
2011. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Panda Péter ***** válasza:
próbáld azt, hogy bekapcsolásnál nyomva tartod az insert gombot, az elvileg visszalöki a biost defaultra. ha ez nem megy (nem vagyok benne biztos hogy giga lapokkal is megy) akkor kurkászd elő az alaplap használati utasítását (ha nincs meg akkor letöltöd a netről), ott le van írva lépésről lépésre, bolondbiztosan, hogy hogy kell a biost visszatenni gyári beállításokra.
2011. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, megpróbálom.
2011. júl. 20. 23:09
 7/7 anonim ***** válasza:

load default settings és kész is van! valamint a BIOS

-ba ne túrkálj ha nem értesz hozzá. ott a gépet úgy el lehet baszni h el sem tudod indítani (tapasztalat)

2011. júl. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!