Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában egyre többször...

Mostanában egyre többször leszek ideges, de nem tudom hogy miért. Hogyan jöhetnék rá vagy mi az ami segít?

Figyelt kérdés
Amióta vége a sulinak semmi baj nem kéne hogy legyen, erre mindig ideges vagyok. Első pár nap szép és jó volt, de utána már múlt héten is mindig ideges voltam. Azt hittem csak az évzáró miatt, de ma sem hagyott valami. Már annyira vártam a nyarat, de nem tudom élvezni.
2010. jún. 21. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg tudod legalább nagy vonalakban fogalmazni, hogy mi idegesít?


Egyébként lehet, hogy csak nagyon fáradt vagy, aludd ki magad rendesen!:)) Különben meg foglald le magad, menj el a haverokkal valahova, csinálj valami hasznosat:))

2010. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nincsenek barátaim, de jobb is így

nem tudom, csak olyan mintha holnap iskolába kéne mennem (amit nagyon utálok az osztálytársaim miatt)

most tesóim sincsenek itthon szóval nyugi van, napközben egyedül vagyok, filmeket nézek

amikor próbálom végiggondolni a dolgaimat (mit kell még ma megcsinálnom, össze kell -e pakolnom) olyan mintha valami megakadályozná ezt, nem enged gondolkodni

voltam már sulipszichónál is, de nem emiatt (azokat a dolgokat már elrendeztem)

amikor suli közben ilyen történt velem próbáltam végiggondolni mi lehet az ami miatt ideges lehetek, de most nem megy

2010. jún. 21. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most jön ki az egész éves izgalom. A sulit viszont felejsd el:)) már nem kell a sok bunkó osztálytársaddal találkoznod. Viszont szerintem keress valami diákmunkát és szerezz barátokat! Az nélkül unlamas az élet...
2010. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Oh hát ezzel nem vagy egyedül, mintha én írtam volna a kérdést.

Ráadásul nekem már teljesen vége, mehetek dolgozni.

Oszttársaim a barátaim, de mindegyik messze lakik, nem tartom velük a kapcsolatot, barátnőm nincs, csak kockulok, szinte senkivel nem tok találkozni...

Azért vagy ideges mert sok az energiád és amit eddig le tudtál vezetni a suliban, akárhogy azt most sehogy nem tod... Ennyi! Sportolj te is valamit az levezeti nekem elhiheted!

2010. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nekem is ez jutott eszembe reggel, hogy túl sok az energiám:) ezen könnyen lehet segíteni, remélem ettől tényleg jobb lesz

köszi nektek

2010. jún. 22. 11:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!