Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol ki magától a...

Miért kapcsol ki magától a gépem (mindig) 5 perc után?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vírusos.
2011. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hardveres hiba lesz.

[link]

2011. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem azert /,mert felmelegedik a videokartyad es hogy ne mennyen tonkre igy inkabb kikapcsol!Nekem is csinalta! Aztan beszereltettem egy bazi nagy ventillatort es most huti mint az allat es nem kapcsol ki!
2011. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3 lehetőség van(a fent leírtak)

először tedd újra a gépet,ha a probléma fent áll akkor 1 venti, ha ez nem segít hardver

2011. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ellenőrízd a CPU és a GPU hőfokokat, AIDA64 / Everest-ben (Lesz benne egy olyan rész, hogy számítógép : érzékelő ott tudod megnézni). Valószinü melegedés esetleg vírus is okozhatja. Mikor leáll, kiír valamit? Vagy csak elsötétül a kép és puff leáll? Vagy hogy kapcsol ki?
2011. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elsotetul a kepernyo majd ujraindul de sose jon be a gep mindig ujra es ujra indul de kozben a kepernyo sotet
2011. júl. 20. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Leállás

Leállásnál a tápegységet kell elsődlegesen ellenőrizni, emellett a melegedés is közrejátszhat.

2011. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
TÁP hulladék, cseréld ki.
2011. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!