Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP laptop alvo modba kapcsol...

HP laptop alvo modba kapcsol magatol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kb masfel eves HP laptopom es kb egy honapja elkezdte azt csinalni, hogy magatol alvo modba teszi magat ugy, hogy csak ki meg bekapcsolassal tudom visszahozni. Ezt par orankent csinalta. Na most tegnap ez mar annyiban fejlodott, hogy nem tudtam visszakapcsolni. Elol, ahol a ledek vannak (3db- bakapcsolt jel, tap, vinyo), amikor nyomtam a bekapcsolas gombot, akkor villogott 3-at, de akkor sem kapcsolt vissza. Kb 1 oraval kesobb mar sikerult bekapcsolni, de felek, hogy ebbol meg gondok lesznek a kozeljovoben es nem igazan van most keretem uj gepre. Valakinek van vmi otlete, hogy mi lehet, vagy mit kene vele tenni?

Meg anyit, hogy virusom nincs es a rendszert is frissen telepitettem, mert azt hittem, hogy az a baj, de nem...

Elore is koszi!


2011. jan. 12. 18:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!