Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan használjam az aksimat?

Hogyan használjam az aksimat?

Figyelt kérdés
Sajnos sok helyen kerestem már.. kérdeztem stb. Nekem egy dell laptopom van, és kíváncsi lennék hogy ki mit ajánl, hogy használjam benne az aksit. Mindig legyen benne, vagy vegyem ki inkább, dugjam rá a telepet ne zavarjon hogy folyton 100% on van az aksi, vagy mindig húzzam ki ha 100%on van és dugjam vissza ha lemerülne h újra töltse fel.. stb.. ki mit gondol?
2011. júl. 18. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne csinálj magadnak feleslegesen problémát.Hagyd benne mindig és ha van rá mód mindig hálózatról használd,akkuról csak ha elkerülhetetlen.Kb ennyi.Időnként azért le kell meríteni,de erre a használat során úgyis sor kerül.
2011. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szóval a lényeg az hogy hagyjam bedugva, és ha csak nagyon kell akkor menjen aksiról, közbe az aski mindig legyen benne, és akkor a töltöttséget mutassa mindig 100% nak? *Ez biztos nem árt az aksinak hogy mindig tolja belé és 100% on lesz folyton?*

+ hetente egyszer merítsem le és töltsem fel..

2011. júl. 18. 11:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindegy sajnos hogy hogy hasznalod, mert egy ido utan igyis ugyis leesik a teljesitmenye, majd jopar ev utan pedig teljesen kimerul. En sosem figyeltem oda hogy hogy hasznalom, mikor kellett huztam ki s hasznaltam ugy, ha meg nem volt lemerulve dugtam vissza es megis igy 3,5 ev utan meg bir 40-50 percet. Bar mondjuk egy dologra figyelj oda, ezt sok szakmabelitol hallottam, hogy ne meritsd le teljesen(annyira hogy kikapcsoljon a gep), olyan 3 es 10 % kozott jo visszadugni aram ala.
2011. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem árt neki ha feltölti.A lítium aksiknak a lemerült állapot árt legjobban.

Feleslegesen ne merítsd le,1-2 havonta úgyis adódik olyan,hogy akkuról kell használni.

2011. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm !
2011. júl. 18. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!