Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Crash Freebios 3 hogyan...

Crash Freebios 3 hogyan használjam a bios fissitésel gond van?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Ma asus updaterel feltettem egy ujabb biost (legujabbat az asus oldalrol 2010-es)

Kerte a restartot ....restartalt de a képernyo power saving mode-ba ment és semmise tortent percegik....restartaltam de talan ugyan az volt...fekete kép és nem jött fel semmi.


Kivettem az elemet a lapból elinditottam úgy a gépet feljött a windows 7 64bit megnéztem a asus updaterrel,hogy milyen bios van fent - az ujjabat mutatta.


Ha felkapcsolom a gepet nagyon hulyen viselkedik....kiirja,hogy valasztjama javitast vagy a launch win 7 normal....ha ramegyek a javitasra ...percegik valmit tolt.de nem sikerul javitani semmit. Vagy néha meszakad iylen hibauzenettel:


Windows has encoruptered a problem communicating with a device connected to your computer.

This error can be caused by unplugging a removable storage device such as an external usb drive while the device is in use, or by faulty hardware such as a properly connected and then restart your computer.

If you continue to receive this error message, contact the hardware manufacturer.


Status: oxc00000e9

Info: An unexpected I/O error has occurred.


Asus crashfree 3 ulityvel hogyan kell visszarakni a regi biost?


Probaltam usb n keresztul ASUS EZ Flash 2 ulitivel a biosban de nem engedi a regit felteni mivel h oregebb..ugyan eza asus update-rel.


MI a túrót csináljakmost


2011. aug. 29. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Indítsd újra, majd nyomogasd az F8-as billentyűt. Akkor előjön egy DOS-os felület, ahol választani lehet különféle módok között. Válaszd a legutolsó helyes működést. Egyébként külső merevlemezed van?
2011. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nincs kulso lemezem.


Itt most a biossal van a gond vagy a lapot tettem tonkre...vagy csak a win bolondult meg? (ujratelepités megoldana?)

2011. aug. 29. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
pontosan miért is frissítetted a biost? mert teljesen felesleges sztem, csak akkor, ha az új több procit ismer fel
2011. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egy masik satas hdd ...vel feljon siman a win7, akkor it lehet jol lement a bios frissites?



valami olyan hibat ir ki a masik hdd vel h nem talal boot smg vagy hasonlo filet.

2011. aug. 29. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
A hibás merevlemeznél töröld a particiót, majd formázd le, hacsak nincs rajta nélkülözhetetlen fájl vagy könyvtár.
2011. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még valami: An unexpected I/O error has occurred.

ez azt jelenti, hogy nem tudja olvasni a meghajtót, tehát nézd meg a csatlakozó kábelt, sőt cseréld ki újra.

2011. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!